براش ESD

براش ESD
رنگ:سیاه
ESD دائمی: 10E5-10E9 OHM
مدل:EP1701,EP1702,EP1703
چت کن

جزئیات محصول

پلاستیکبرس ضد استاتیک ESD


1.مشخصات

طبقه بندی: نوع مسواک ضد استاتیک esd، نوع برس تخت ضد ایستا، نوع ضد ایستا U.

ماده: بریست ها از مواد PA هادی ساخته شده اند، و دسته از مواد PP هادی ساخته شده است

توجه: bristles از قلم مو ضد استاتیک esd از مواد PA هادی ساخته شده است, و دسته از مواد PP هادی ساخته شده است. محصول دارای ویژگی های ضد ایستا، بدون گرد و غبار، مقاومت دمای بالا، انعطاف پذیری خوب و بدون آسیب به قطعات است.

مقاومت: 103-106Ω

استفاده از محصول: مناسب برای تمیز کردن اجزای مختلف، جارو کردن خاک در سطح تخته PCB و دستگاه های حساس، و تخلیه برق ساکن حاصل به زمین، مناسب برای تمیز کردن، تمیز کردن، مناطق بسته بندی و غیره.


2.اقدامات احتیاطی برای خرید

انتخاب بریستل های نرم و سخت برس ضد استاتیک esd باید با توجه به الزامات هیئت مدیره PCB قطعات مشخص شود تا تمیز شود. اگر از خراش دادن می ترسید از قلم مو نرم مناسب استفاده کنید اما اثر تمیز کردن بهترین است.


3.تصاویر

Antistatic brush

4.چرا از محصولات پلاستیکی ضد ایستا استفاده می کنیم؟

مقاومت پلاستیک بسیار زیاد است، بنابراین پلاستیک می تواند الکتریسیته ایستا را برای مدت طولانی نگه دارد. مقاومت فلز بسیار کم است، و فلز زمینی برای مدت بسیار کوتاهی با الکتریسیته ایستا شارژ می شود. الکتریسیته ساکن معمولاً به صورت ولت بیان می شود. اگرچه قدرت AC 220V خطرناک است، اما الکتریسیته ساکن 100kV بسیار رایج است. ولتاژ در یک جسم توسط دو عامل تعیین می شود: بار جسم و کاپیتانس جسم. می توان آن را با یک بیان رابطه ای ساده بیان کرد، به عبارت Q=CV، که در آن Q نشان دهنده الکتریسیته، V نشان دهنده ولتاژ، و C نشان دهندهٔ کاپیتانسی جسم است.

اگر بار یک جسم داده شود، هر چه کاپیتانس پایین تر باشد، ولتاژ بیشتر و برعکس. پلاستیک ها عموماً دارای کاپی کاپیتانی بسیار پایینی هستند، بنابراین ولتاژ بسیار بالایی می تواند با مقدار کمی برق تولید شود. در عکس، کاپیتانس فلز بسیار زیاد است، بنابراین الکتریسیته بیشتر تنها ولتاژ پایین تری تولید می کند. به همین دلیل است که مردم بیشتر به مشکل الکتریسیته ساکن ناشی از استفاده از پلاستیک در کاربردهای عملی توجه می کنند. ولتاژهای بالا می توانند گرد و غبار را جذب کنند، باعث شوک الکتریکی به اپراتورها شوند، یا خواص اجسام را تغییر دهند.5. شرایط پرداخت


esd products payment
Hot Tags: قلم مو esd، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like