صندلی اپراتور ESD

صندلی اپراتور ESD
مدل: EC1109
مقاومت سیستم: 10e6-10e9 اهم
اندازه صندلی: 430 * 400 میلی متر ، اندازه عقب: 400 * 300 میلی متر
چت کن

جزئیات محصول

صندلی اپراتور ESD با دوام و ضد استاتیک


مشخصات صندلی اپراتور 1.ESD

نام صندلی اپراتور ESD
مدل
EC1109
اندازه اندازه صندلی: 430 * 400 میلی متر ، اندازه عقب: 400 * 300 میلی متر

تایپ کنید

ضد استاتیک
حالت آسانسور بالابر گازی با کلاس بالا
تنظیم کنید قد 450-600 میلی متر
پاهای پنج ستاره آلیاژ آلومینیوم ، R = 320 میلی متر
پای صندلی کرچک ESD ، فنجان ESD
مقاومت سیستم 10E6-10E9 اهم
رنگ سیاه ، آبی

2. ویژگی های صندلی ضد استاتیک

صندلی ضد استاتیک عمدتاً از قالب تزریق PP ، چرم PU / PVC ضد استاتیک و مواد کف کف PU ساخته شده است. مقاومت سطح مواد کمتر از 10 تا قدرت 6 یا 10 به قدرت 6 تا 10 تا قدرت یازدهم اهم است. سطح صندلی ضد استاتیک با استحکام و استحکام بالا ، مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت در برابر شکافت ، دفع گرما و تهویه ، بافت راحت ، مناسب برای محیط ضد استاتیک و اتاق تمیز 10000 درجه ، مقاومت در برابر الکل (فقط PVC )

صندلی ضد الکتریسیته ساکن است نه تنها حیاط استوانه ای می تواند نقش ترشحات استاتیک را بازی کند ، فنجان صندلی ضد استاتیک صندلی یا کاستور برای رسیدن به اثر ضد الکتریسیته ساکن کافی است ، فنجان کف پا یا کاستور از مواد نایلونی رسانا ساخته شده است ، پنج نقطه پایه و تخلیه الکتریسیته ساکن می تواند به همان تأثیر دو حیاط برسد و راحت تر و زیبا تر باشد.


3. تصاویر صندلی اپراتور ضد استاتیک

5- صندلی کاری ضد استاتیک ضد استاتیک است

صندلی کار ضد استاتیک با خیاطی یا قالب ریزی و سازه های یک تکه پردازش می شود. سطح صندلی معمولاً از کف ضد استاتیک PU یا چرم PU ساخته می شود. همچنین می توان با مواد پلی پروپیلن تزریق کرد. درمان ویژه ای خاصیت ضد استاتیک دارد. چرخ صندلی توسط چرخ رسانا با سطح صندلی و بدنه صندلی تشکیل می شود تا بدنه ی تخلیه استاتیک یکپارچه تشکیل شود ، که به طور موثر آسیب های ناشی از الکتریسیته ساکن را کاهش می دهد.


6. اهمیت قطعات صندلی ضد استاتیک

1. کاستورهای صندلی ضد استاتیک / لیوان های کف پا خراش کف را آسان می کنند. این می تواند از آستین های مخصوص لاستیک ضد الکتریسیته ساکن در فنجان های پا یا کاستورهای ساخته شده از PU نرم باشد. زخمی شدن کف

2. زنجیره رسانا صندلی ضد استاتیک برای تخلیه بار استاتیک به کف میله بالابر پنوماتیک وصل می شود. اما زنجیره رسانا فقط یخ زدن روی کیک است. کل سیستم صندلی کاملاً قادر به تخلیه الکتریسیته ساکن است. صندلی ضد استاتیک نیازی به زنجیره رسانای فلزی ندارد. بعضی از لیوان های پا و کاستور از نایلون رسانا ساخته شده اند. تخلیه استاتیک زمینی پنج نقطه ای پایدار است.

3. قطب هوا صندلی ضد استاتیک یک قطب هوای بدون فشار با عملکرد ضد انفجار است. برای بالابردن پیچ ، از اصل بالابر مهره و پیچ استفاده می شود. هنگامی که شما نیاز به تنظیم صندلی دارید ، می توانید با چرخاندن صندلی ، ارتفاع را تنظیم کنید.


7. شرایط پرداخت

پرداخت محصولات EsdHot Tags: صندلی اپراتور esd ، چین ، تامین کنندگان ، عمده فروشی ، ارزان ، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like