5mm نوار پارچه ESD

5mm نوار پارچه ESD
رنگ و مدل: در پانل رنگ
اندازه: 1.5m * 100m
نوع: 5 میلیمتر نوار
مقاومت سطح: 10 ^ 6Ω-10 ^ 9Ω
چت کن

جزئیات محصول

قیمت فوق العاده رقابتی 5mm نوار پارچه ESD


نوار پارچه ای 1.5mm sp ecifications

● فیبرهای رسانا: فضای نوار 5 میلی متر، 2.5 میلی متر

● اندازه استاندارد: 1.5m * 100m در هر رول.

● وزن: 108 گرم

● مقاومت سطح: 10 ^ 6Ω-10 ^ 9Ω
● تراکم شارژ: 1.2uc / m
● ولتاژ اصطکاک: <>
● کلاس قابل اجرا: Cleanroom class 10-10000

● پارچه ESD را می توان برای ساخت لباس ESD، لباس پوشیدن، ESD کلاه، ESD ژاکت، اسود و غیره استفاده می شود.


2. چگونگی انتخاب رنگ پارچه Anti-static

  • برای لباس ضد استقامتی، من فکر می کنم همه می دانند که اساسا جامع است. با بهبود مداوم نیازهای فنی، صنعت لباس ضد استاتیک نیز بیشتر و گسترده تر است. هنگامی که لباس های ضد استاتیک سفارشی را انتخاب می کنید، می توانید نه تنها به سبک. انتخاب ضد استاتیک بزرگ، ضد استاتیک تقسیم کت و شلوار ضد استاتیک، انتخاب های زیادی در رنگ وجود دارد.

  • رنگ، تحت تأثیر ترجیحات افراد، به افراد احساسات مختلفی می دهد، روحیه افراد را تحت تاثیر قرار می دهد و به طور غیرمستقیم بر کارایی کار تأثیر می گذارد. از لحاظ انتخاب رنگ، توصیه می شود از یک رنگ یکنواخت در یک شرکت استفاده کنید یا برای تمایز بین کارکنان مرد و زن.

  • بسته به فصل، می توانید از کیت ضد استاتیک خنک در تابستان استفاده کنید و یک کت ضد استاتیک گرم در زمستان باشد. این باعث خواهد شد که مردم در تابستان و گرم تر در زمستان. به طور کلی، انتخاب مشتریان لباس سفارشی لباس سفید سفید، نور آبی ضد استاتیک، این رنگ ساده و روشن است، unisex، همچنین می تواند به راحتی خاک را در یک محیط تمیز پیدا کنید.


نوار 3.5mm نوار پارچه ESD من

4. کیفیت پارچه ESD ضد استاتیک

اساسی ترین عملکرد لباس ضد استاتیک است ضد استاتیک، بدون گرد و غبار و فیلتراسیون قوی است. امروز، من عمدتا در مورد ضد استاتیک صحبت می کنم. اول از همه، می خواهم بگویم که تاثیر برق استاتیک چه تاثیری بر محیط کاری ما می گذارد. تداخل الکترومغناطیسی تولید می شود که منجر به تجهیزات دقت نادرست می شود. جذب ذرات، باعث آلودگی سطح و محیط محصول می شود. جرقه های استاتیک تولید می شوند و باعث انفجار مواد قابل اشتعال و مواد منفجره می شوند.

دلیل آن که لباس ضد استاتیک ضد استاتیک است عمدتا به دلیل پارچه است. امروزه پارچه ضد استاتیک در بازار از فیبر پلی استر ساخته شده است و با فیبر رسانا اضافه شده است. الیاف هدایت شده توسط پارچه های ضد استاتیک ما همه از نظر الکتریکی هدایت می شوند، نه مثل رشته های رسانایی تولید کنندگان دیگر. بنابراین قیمت نسبتا بالا خواهد بود، لطفا نگران نباشید چرا قیمت ما بالاتر از سایر خانه ها است.


5. شرایط پرداخت و تحویل

ESD پرداخت محصولات

6.FRQ

1) انواع پارچه های ضد استاتیک چیست؟

نوار 5mm، 5mm شبکه، 2.5mm شبکه پلی استر esd پارچه،

2) چرا برخی از آزمونهای پارامترهای آنتی استاتیک ناپایدار هستند؟

دو دلیل برای آزمایش مقاومت سطح پارچه های ضد استاتیک وجود دارد. اول، عملکرد ضد استاتیک پارچه خوب نیست. در حال حاضر بسیاری از معامله گران ضعیف در بازار وجود دارند و مشتریان با قیمت پایین وسوسه می شوند. این نیز خرید خریداران برای خرید ارزان تر است. محصولات ضعیف، دوم تماس بد بین تستر و سطح پارچه در طول آزمون است، می تواند فشار چند بار، آزمایش های متعدد را افزایش دهد.


7. بسته بندی و تحویل

بسته بندی برای پارچه esd

Hot Tags: پارچه 5mm نوار es، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید