ضد پارچه استاتیک نوار

ضد پارچه استاتیک نوار
مدل: GT1000
رنگ و مدل: در رنگ صفحه
حجم: 1.5 m * 100 m
سطح مقاومت: 10 ^ 6Ω 10 ^ 9Ω
چت کن

جزئیات محصول

فیبر رسانا 5mm ضد پارچه استاتیک نوار


1. کار نوار پارچه ای مشخصات

ESD STRIP FABRIC


2. عملکرد پارچه أنتستتك

ویژه رشته پلی استر و الیاف رسانا دائم با عملکرد بالا تکنیک های ویژه در قالب بافی پیچ و تاب و یا پیچ و تاب و لستیچن لا درج رسانا الیاف بافته شده است. لباس های ساخته شده توسط فرایند مخصوص دوخت پارچه عالی آنتی استاتیک و عملکرد dustproof و آنتی استاتیک کارآمد و بادوام است. پارچه پلی استر آنتی استاتیک نرم، نازک و بافت روشن است. عمدتا به لباس ضد گرد و غبار و آنتی استاتیک لباس استفاده می شود. رابط فیبر: نوع خط خطی زمین 10 mm 5 میلی متر، و غیره.


3 نمایش تصاویر ضد پارچه استاتیک نوار

anti-static material.jpg

esd fabric anti-static.jpg

5mm strap esd fabric.jpg

برنامه پارچه استاتیک 4.Anti

الیاف رسانا کوره، یا دبد به کربن سیاه و سفید مخلوط با مواد فیبری و کربن سیاه شکل ساختار فاز پیوسته در الیاف مندی هدایت الیاف. پلی استر است آسان برای تولید الکتریسیته ساکن و فیبر رسانا به پارچه رسانا استفاده می شود. فیبر رسانا الکتریسیته ساکن از بدن انسان از طریق سیم رابط نفوذی،.

1. عالی عملکرد آنتی استاتیک، دائم و قابل شستشو.

2، می توانید از بین بردن آسیب الکتریسیته ساکن به بدن انسان، از بین بردن احساس ناخوشایند ناشی از الکتریسیته ساکن هنگام بدن انسان حرکت می کند یا می پوشد.

3، می توانید از بین بردن لباس های ناشی از الکتریسیته ساکن، درهم، گرد و غبار مقاوم به خاک و قابلیت شستشوی آسان آسان نیست.

4. در الکترونیک ابزار دقیق و صنایع دیگر آن می تواند آسیب و پیری قطعات ناشی از الکتریسیته ساکن جلوگیری از; در صنعت پتروشیمی آن خطر سوختگي و انفجار ناشی از الکتریسیته ساکن جلوگیری می کند.


5. FRQ

1) چه هستند مزایای پارچه کار?

در فصل خشک الکتریسیته ساکن هنگام لباس مالیده شده رخ می دهد. اگر چه الکتریسیته ساکن مردم ضرری ندارد، آن هنوز هم برخی از مشکلات به زندگی ما به ارمغان می آورد. علاوه بر این، الکتریسیته ساکن دخالت باعث آسیب به وسایل الکترونیکی به ویژه برخی از ابزار دقیق، که باعث آسیب به این ابزار به دلیل بیش از حد الکتریسیته ساکن می تواند. بنابراین، در زندگی و کار شما نیاز به انجام ضد استاتیک. آنتی استاتیک پارچه پارچه خاص است که باعث تولید الکتریسیته ساکن به دلیل اصطکاک است. لباس های ساخته شده با آن بسیار راحت به هم می پوشند و می توان در محل های ویژه کار پوشیده می شود.

2) گواهی نامه برای ما پارچه های پلی استر ضد استاتیک چیست؟

Certification for esd bag


6. بسته و تحویل

package for esd fabric

 

 

 

 

Hot Tags: ضد پارچه استاتیک نوار چین، تامین کنندگان، قیمت عمده فروشی، ارزان،

پرس و جو

You Might Also Like