تی شرت یقه دار Antistatic Polo

تی شرت یقه دار Antistatic Polo
مدل: C0105
رنگ: آبی ، خاکستری ، سفید. رنگ دیگر مبتنی بر MOQ 600 عدد است.
جنس: پنبه با فیبر رسانا
چت کن

جزئیات محصول

تی شرت یقه دار Antistatic Polo


مشخصات 1.

مشخصات فنی


2.Astistatic پیراهن تی شرت یقه دار انستاتیک

  • رطوبت نسبی 30٪٪ ، مصرف انرژی لباس پنبه ای خالص همان مورد لباس الیاف شیمیایی در مورد مخالف است. در مکان های الکتریکی با ولتاژ بالا ، لباس ضد استاتیک ساخته شده از مواد زیر رسانا باید پوشیده شود. پوشیدن و جدا کردن در مکان های قابل اشتعال و انفجار ممنوع است. هر جسم فلزی را به لباس ضد استاتیک وصل کنید یا بپوشید. هنگام پوشیدن لباس ضد استاتیک ، باید آن را با کفش های ضد الکتریسیته ساکن مشخص شده در GB4385 پوشید.

  • برای دستیابی به اثر ضد استاتیک بهتر ، باید از لباس های ضد استاتیک به همراه کفش های ضد استاتیک ، دستکش های ضد الکتریسیته ساکن ، کلاه های ضد الکتریسیته ساکن و غیره استفاده شود.


عکس های پیراهن تی شرت یقه دار انتستاتیک

4. روش تشخیص پیراهن تی شرت ضد انعطاف پذیر

  • لباس ضد استاتیک ، تجهیزات تست نیاز به تستر مقاومت الکترواستاتیک و کلیپ تست دارند ، اولین تست مقاومت به نقطه به نقطه است ، لباس ها روی مواد عایق گذاشته می شوند ، دو الکترود در سمت چپ و راست شکاف قرار می گیرند در لباس ، و مقدار مقاومت نقطه به نقطه اندازه گیری می شود.

  • دوم آزمایش مقاومت به کاف و کاف است. گیره های تست به ترتیب به صورت کاف و چپ و راست چسبانده شده و روی قاب عایق آویزان می شوند و مقدار مقاومت کاف در برابر کاف اندازه گیری می شود. مقدار مقاومت لازم است 1 5th 10 قدرت 5 - 1 × قدرت 11th Ω. این تست ها دارای رطوبت و دما هستند و نمونه برداری با تأثیر زیادی انجام می شود.


جزئیات بسته بندی

esd shirt

کیف 1pc / PE ، 100 قطعه / کارتن

اندازه کارتن: 40cm * 30cm * 50cm. وزن کل: 30kgs.

Hot Tags: تی شرت یقه دار ضد الکتریسیته ساکن ، چین ، تامین کننده ، عمده فروشی ، ارزان ، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like