ESD پلی استر پارچه

پارچه پلی استر ESD
1. مدل: GT1000
2. اندازه: 1.5m * 100m
3.Color: پانل رنگ ما را برای انتخاب انتخاب کنید.
مواد: پلی استر با سیم های رسانا.
چت کن

جزئیات محصول

نوار پلی استر ESD نوار 5mm


1.5mm پلی استر ESD مشخصات پارچه

پارچه پلی استر 5 میلی متر

2. نقش پارچه پلی استر ضد استاتیک

1. عملکرد ضد استاتیک عالی، دائمی و قابل شستشو.

2، می تواند آسیب الکتریکی استاتیکی به بدن انسان را از بین ببرد، احساس ناخوشایند ناشی از الکتریسیته ساکن را از بین می برد وقتی که بدن انسان حرکت می کند یا خسته می شود.

3، می تواند لباس های ناشی از الکتریسیته ساکن را از بین ببرد، پیچ و تاب، گرد و غبار آسان، مقاوم در برابر خاک و آسان برای شستن.

4. در الکترونیک، ابزار دقیق و سایر صنایع می تواند از آسیب و پیر شدن قطعات الکترونیکی ناشی از الکتریسیته ساکن جلوگیری کند. در صنعت پتروشیمی، می تواند از خطر سوزاندن و انفجار ناشی از الکتریسیته ساکن جلوگیری کند.


تفاوت رنگ 3. پارچه ضد استاتیک

تفاوت رنگ پارچه ضد استاتیک یکی از عوامل مهم تأثیرگذار بر کیفیت محصولات نهایی است. در فرایند تولید، فروش و استفاده از لباس ضد استاتیک، تفاوت رنگ لباس ها اغلب دیده می شود. این مسئله به طور جدی روی عملکرد لباس های پیراهن تأثیر می گذارد، که بر زیبایی خارجی لباس های ضد استاتیک تاثیر می گذارد. در اینجا، برای مشتریانی که لباس های ضد استاش را خریداری می کنند، قابل درک است که تفاوت رنگ پارچه های ضد استاتیک قابل توجیه است، زیرا هر یک از دسته های پارچه ضد استاتیک توسط سیلند رنگ می شود و سپس آن ها را می پوشاند و پردازش می کنند. این محصول ممکن است از رنگ محصولات تولید شده در کل فرایند متفاوت باشد. برای رسیدن به همان رنگی که نمونه دستور داده می شود، غیر ممکن است. این حالت ایده آل است.

مشکل تفاوت رنگ لباس ضد استاتیک به طور عمده ناشی از تفاوت رنگ پارچه است. اگر تفاوت رنگ پارچه کمتر باشد، مشکل تفاوت رنگ لباس تولید شده کمتر خواهد بود. با این حال، برخی از مشکلات رنگ اختلاف رنگ را می توان برطرف کرد یا شدت انحراف رنگی را در روند تولید پوشاک کاهش داد. برخی از مشکلات رنگ رنگ پارچه برای غلبه بر دشوار است، در حالی که برای پارچه های پلی استر / پنبه، درجه رنگ تفاوت 3 تا 4 و پارچه پنبه 2 تا 3 است. سطح. این در محدوده مشخص واجد شرایط است

4. تصاویر دقیق پارچه ضد استاتیک:

گواهی 5.SGS و CE برای پارچه ESD

صدور گواهینامه برای کیسه ESD


6. شرایط پرداخت

esd products payment.jpg

7. پرسش و پاسخ

1) اندازه رول برای پارچه esd چیست؟

1.5 متر * 100 متر در هر رول

2) استفاده از پارچه های ضد استاتیک چیست؟

پارچه ضد استاتیک پارچه پردازش ضد استاتیک است که به طور گسترده ای در صنایع نفت استفاده می شود؛ صنعت معدن و متالورژی؛ صنایع شیمیایی؛ صنایع الکترونیک؛ صنایع ویژه مانند انرژی اتمی، هوا فضا، سلاح و سایر صنایع مانند غذا، آتش بازی، پزشکی و غیره

8. اطلاعات بسته بندی و حمل و نقل:

ESD بسته بندی پارچه

Hot Tags: ESP پارچه پلی استر، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید