ESD Textiles

منسوجات ESD
رنگ و مدل: پنل پارچه esd ما را بررسی کنید
اندازه: 1.5m * 100m
نوع: 5mm شبکه، 5mm نوار، 2.5mm شبکه و غیره
مقاومت سطح: 10 ^ 6Ω-10 ^ 9Ω
چت کن

جزئیات محصول

پارچه ESD شبکه 5mm با عرضه کارخانه فوق العاده خوب قیمت!


1.ESD منسوجات sp

ESD TEXTILES

2. کیفیت لباس ضد استاتیک رابطه خاصی با پارچه دارد

  • کیفیت لباس ضد استاتیک به طور عمده بر روی پارچه بستگی دارد. دلیل آن که لباس ضد استاتیک ضد گرد و غبار و ضد استاتیک است، زیرا پارچه ساخت لباس، پارچه ضد استاتیک و فوق العاده تمیز است که دارای خواص ضد گرد و غبار و ضد استاتیک عالی است. اگر می خواهید لباس ضد استاتیک با عملکرد عالی داشته باشید، انتخاب پارچه بسیار مهم است.

  • اول از همه، پارچه خود را گرد و غبار نمی کند. از آنجاییکه در یک اتاق تمیز پوشیده شده است، لازم است که پارچه به عنوان یک منبع گرد و غبار در اتاق تمیز استفاده شود، که تعیین می کند که پارچه فوق العاده تمیز تنها می تواند با فیبرهای طولانی سنتز شده شیمیایی تولید شود.

  • در مرحله دوم، پارچه باید یک عملکرد ضد استاتیک با دوام و کارآمد داشته باشد. برخی از فیبرهای رسانا در پارچه های "جعلی" محصولات کمتری دارند، اما آنها فقط با مایع ضد انسدادی به کار می روند تا خواص آنتی استاتیک داشته باشند. به محض پاک شدن آنها، فورا در معرض آن قرار خواهند گرفت.

  • در نهایت، پارچه باید دارای خواص فیلتر گرد و غبار خوب باشد. افزایش میزان فیلتر گرد و غبار در هزینه تنفس پارچه است، بنابراین پارچه های نساجی و پارچه های بافته شده که نسبتا لاغر بافته شده مناسب برای استفاده در اتاق های تمیز نیستند.

  • انتخاب یک منسوجات ESD خوب، کلید ساخت لباس های ضد استاتیک با کیفیت بالا است. فقط با پیروی از اصول فوق برای انتخاب پارچه، لباس ضد استاتیک تولید شده خواهد عملکرد طولانی مدت و موثر ضد استاتیک و ضد گرد و غبار.

3. تصاویر نساجی ESD

4. معرفی به طبقه بندی ضد پارچه استاتیک

  • T / C ESD نساجی ضد استاتیک 65/35 چاپ و رنگرزی پارچه پنبه پلی استر را می پذیرد و فیبرهای رسانایی آلی را می پوشاند که به واسطه فرایندهای خاص به یک پارچه از پارچه های پلی استر با کیفیت بالا پردازش می شود. در صنایع الکترونیک می توان از آسیب اجزای الکترونیکی ناشی از الکتریسیته ساکن جلوگیری کرد. پیری، توجه بیشتری در صنعت پتروشیمی، می تواند از خطر سوزاندن و انفجار ناشی از ترشح جرقه ناشی از الکتریسیته ساکن جلوگیری کند. این پارچه دارای ویژگی های ضد استاتیک و ضد گرد و غبار عالی است.

  • پارچه الیاف رسانا ضد استاتیک یک پارچه ضد استاتیک ویژه ساخته شده از فیبرهای رسانای خاص پلی استر و با کارایی بالا است. این لباس ضد استاتیک ساخته شده از منسوجات ESD ضد استاتیک است و هیچ گرد و غبار ندارد و می تواند به طور موثری استرلیزه شود. ، ضد باکتری، مناسب برای سطوح مختلف کار اتاق تمیز.

5. شرایط پرداخت و تحویل

ESD پرداخت محصولات

6.FRQ

1) نحوه تایید صحت پارچه لباس ضد استاتیک؟

همانطور که همه ما می دانیم، پارچه مورد استفاده در لباس ضد استاتیک که توسط کارخانه الکترونیک و صنایع دارویی مورد استفاده قرار می گیرد، فیبر 100٪ پلی استر است که هدایت الکتریکی خوبی دارد و مقاوم در برابر شستشو است. لباس ضد انفجار ساخته شده از این پارچه با کیفیت خوب، دارای ضد استاتیک و ضد گرد و غبار است و پارامترهای الکترواستاتیک کاهش می یابد. کیفیت محصولات ضد استاتیک به طور مستقیم با ایمنی تولید و میزان عبور محصولات مرتبط است.

اول از همه، لباس ضد استاتیک باید بارها و بارها تمیز شود، و سپس با یک ابزار آزمایش معمولی آزمایش می شود. اگر نادرست باشد، نتیجه آزمایش قطعا بی صلاحیت است، زیرا اثر ضد استاتیک پس از تمیزکاری مکرر از بین رفته است. پارچه لباس ضد استاتیک با کیفیت بالا موردی نیست، تا زمانی که روش تمیز کردن درست باشد، پارامترها هرگز تضعیف نخواهند شد. با استفاده از این، می توانید از آن با اعتماد به نفس استفاده کنید.

2) ویژگی های پارچه های نساجی ضد استاتیک چیست؟

عملکرد: لباس ساخته شده با این پارچه از طریق فرآیند دوخت ویژه دارای ضد استاتیک و ضد گرد و غبار عملکرد عالی، ضد استاتیک و کارآمد و با دوام است. این نرم، نازک و دارای یک بافت روشن است. به طور عمده استفاده می شود به لباس ضد گرد و غبار و لباس ضد استاتیک.

پارچه ضد استاتیک برای لباس ESD

7. بسته بندی و تحویل

1) بسته بندی: 1roll / کارتن، اندازه کارتن: 1.52m * 15cm * 15cm.

17.5kgs / carton.100cartons / pallet.

2.) زمان سرب: 1-2 روز برای تعداد <100 برگ،="" 15-20="" روز="" برای="" تعداد="" بیش="" از="" 100="">

Hot Tags: esd textiles، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید