غرفه تمیز ضد استاتیک

غرفه تمیز ضد استاتیک

مدل: EC1110

اندازه: نصب شده

با فیلتر FFU
چت کن

جزئیات محصول

غرفه تمیز ضد استاتیک


1. معرفی

CLEAN BOOTH به اصطلاح تصفیه نیز گفته می شود. این یک اتاق تمیز و ساده برای سریعترین و راحت ترین مکان است. سوله تصفیه دارای سطح تمیزی متنوعی است و مطابقت با فضا را می توان با توجه به نیاز استفاده طراحی و تولید کرد ، بنابراین استفاده از آن آسان است ، قابل انعطاف است ، نصب آن آسان است و نصب آن آسان است و دوره ساخت آن کوتاه است. تحرک ویژگی اصلی آن است و همچنین می توان سوله تمیز را به صورت محلی اضافه کرد تا در بعضی از مناطق که به نظافت بالا در بعضی از مناطق یک اتاق تمیز سطح عمومی نیاز است ، هزینه ها کاهش یابد.

سوله تمیز نوعی تجهیزات تصفیه هوا است که می تواند محیط محلی با تمیز و تمیز را فراهم کند. سوله تمیز به طور عمده از بدنه جعبه ، فن ، فیلتر هوا اولیه ، لامپ لایه میرایی و غیره تشکیل شده و پوسته با پلاستیک پاشیده می شود. این محصول را می توان روی زمین آویزان و پشتیبانی کرد. این ساختار جمع و جور است و استفاده از آن آسان است. می توان از آن به صورت منفرد یا متصل استفاده کرد و یک منطقه تمیز به شکل کمربند ایجاد کرد.

2. ویژگی ها

1. طراحی ساختار مونتاژ ، نصب مناسب و مدت تحویل کوتاه.

2. جابجایی آسان (چرخ های جهانی قابل استفاده است).

3. ساختار مدولار ، آسان برای بهبود سطح تصفیه ، گسترش قوی ، و مقدار استفاده مجدد بالا.

4. سوله تصفیه فضای موثرتری نسبت به میز کار فوق العاده تمیز دارد و در مقایسه با اتاق های تمیز سنتی دارای مزایای کم هزینه ، ساخت سریع و ارتفاع کف کف است.

5. کل صفحه فولاد نورد سرد را که با پلاستیک ، تمام فولاد ضد زنگ و آلیاژ آلومینیوم و سایر مواد پاشیده می شود ، تصویب می کند که دارای وزن سبک ، ضد خوردگی ، ضد زنگ و زیبا هستند.

6. سیستم حجم هوا قابل تنظیم برای اطمینان از سرعت باد در منطقه کار در وضعیت ایده آل به کار گرفته شده است.

7. قابل استفاده برای خط تولید فوق العاده تمیز ، مناسب برای چند نفر

3. تصاویر

5. پیکربندی غرفه تمیز

1. قاب: آلومینیوم صنعتی (یا ورق مربع فولادی ضد زنگ ، اسپری عبور مربع آهنی) چون قاب پایدار ، زیبا است ، زنگ نمی زند و گرد و غبار تولید نمی کند.

2. پرده عمودی ضد الکتریسیته ساکن: پرده عمودی ضد استاتیک (یا شیشه سخت) در اطراف آن استفاده می شود ، با اثر ضد الکتریسیته ساکن خوب ، شفافیت بالا ، شبکه شفاف ، انعطاف پذیری خوب ، بدون تغییر شکل ، و پیر شدن آن آسان نیست ؛

3. واحد فیلتر فن FFU: فن گریز از مرکز را تصویب می کند ، که دارای ویژگی های عمر طولانی ، سر و صدای کم ، بدون تعمیر و نگهداری ، لرزش کم و تغییر سرعت مرحله ای است. کیفیت فن قابل اطمینان است ، عمر کاری طولانی است و طراحی منحصر به فرد مجرای هوا ، بهره وری فن را بسیار بهبود می بخشد و سر و صدا را کاهش می دهد! سطح تصفیه داخلی می تواند به 100-100K برسد. مخصوصاً برای مناطق با نیاز بالا برای سطوح تصفیه محلی در کارگاه ، مانند منطقه عملیاتی خط مونتاژ ، مناسب است.

4. فضای داخلی از یک لامپ تصفیه مخصوص برای اتاق تمیز استفاده می کند ، که گرد و غبار تولید نمی کند. فن از بالای FFU هوا را می مکد و توسط فیلتر اصلی و فیلتر با بازده بالا فیلتر می شود. هوای تمیز فیلتر شده 0.45m / s ± 20 در کل سطح خروجی هوا است. ٪ سرعت باد با سرعت یکنواخت به سوله تمیز ارسال می شود. یک لایه تقسیم جریان برای ایجاد جریان هوای تمیز در یک جریان عمودی یک جهته تشکیل شده است ، بنابراین از تمیزی مورد نیاز در منطقه کار اطمینان حاصل می کند.


6. آمپ&پرداخت ؛ تحویل

زمان سرب: 2-3 روز

مدت پرداخت: TT ، Paypal ، Western Union.
Hot Tags: غرفه تمیز ضد استاتیک ، چین ، تامین کنندگان ، عمده فروشی ، ارزان ، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like