فیلم ضد ویروس شبکه Grv

فیلم ضد ویروس شبکه Grv
مدل: EC1101
اندازه: 1.37m * 30m * 0.3mm (یا سفارشی)
جزئیات بسته بندی: 1 رول / CTN
چت کن

جزئیات محصول

فیلم ضد ویروس آنتی استاتیک شفاف پلی کربنات پروانه


مشخصات فیلم شبکه 1.ESD

esd ورق شبکه

2. ناحیه موقت آنتی استاتیک ضروری --- پرده پی وی سی آنتی استاتیک

شکل زیر نمونه ای از یک فضای کاری EPA محصور شده توسط یک پرده شفاف ضد استاتیک است.

پرده pvc pvc

پرده های ضد استاتیک برای تولید محصوالت محصول جدید، تولید دسته کوچک، تولید سفارش کوتاه مدت و غیره مناسب است که به لحاظ اقتصادی، راحت و سریع، و مناسب تجهیزات برای ایجاد مناطق کوتاه مدت ضد استاتیک گرد و غبار رایگان مناسب .

ESD-protected area - محیط کاری که در آن ولتاژ الکترواستاتیک مواد و تجهیزات کنترل می شود. مناطقی که ساخته شده و مجهز به مواد ضد عفونی و تجهیزات لازم برای محافظت از دستگاه های حساس استاتیک (ESSD) از الکتریسیته ساکن هستند، معمولا دارای علائم هشدار دهنده ضد عفونی هستند. کارکنانی که در محل کار ضد استاتیک وارد میشوند باید به شدت از مشخصات کار ضد استاتیک پیروی کنند. همچنین به عنوان ESD (منطقه کنترل شده ESD) شناخته می شود.


3. Antistatic Grid Pvc فیلم دقیق تصاویر:

4.FAQ برای پرده شبکه وینیل ESD

Q1: مواد پرده و پرده ضد استاتیک چیست؟

الف: پرده های ضد استاتیک، پرده ها و پرده های انزوای منطقه ای که در محل کار استفاده می شود از مواد ضد استاتیک ساخته می شود و مقدار مقاومت سطح آن باید کمتر از 1 × 1011 Ω باشد. استفاده از پلاستیک های معمولی و محصولات فیبر شیمیایی ممنوع است.

Q2: نقش پرده ها و پرده های ضد استاتیک چیست؟

A: پرده ضد استاتیک عمدتا برای شستشوی تمیز استفاده می شود. سینی تمیز باید توسط پرده ضد استاتیک برای تمیز کردن در فضای باز دفع شود.

Q3: چرا از محصولات ضد استاتیک استفاده می کنیم؟

A: در محل تولید، مونتاژ و تعمیر و نگهداری تجهیزات الکترونیکی متعارف، مواد مختلف تولید الکتریسیته ساکن و میدان های الکتریکی تولید شده توسط آنها، پدیده های رایج هستند و این مواد تولید کننده الکتریسیته ساکن و زمینه های تولید برق از این طریق ممکن است باعث آسیب رساندن به دستگاه های حساس الکترواستاتیک . بنابراین، دستگاه حساس الکترواستاتیک باید در طول استفاده از آن محافظت شود.


5. اطلاعات بسته بندی و حمل و نقل

1 ورق / carton.Export کارتن استاندارد.

اندازه کارتن: 140cm * 10cm * 10cm

وزن ناخالص: 15.8kgs / carton.
Hot Tags: فیلم ضد ویروس pvc pvc، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید