ضد استاتیک بند

ضد استاتیک ESD بند مچ دست
مدل: EC1806
نام تجاری: OEM
نوع: اقتصادی
چت کن

جزئیات محصول

دست بند ضد استاتیک


1. مشخصات آرم بندي ثابت  

مقرون به صرفه ضد استاتیک ESD بند مچ دست

رنگ: آبی، قرمز، سیاه، سبز، فلز، سفارشی

مواد: PU مچ بند، PU سیم بند ناف خط، الیاف هدایت سفید. (خط نخ سیم پیچ خورده PU انعطاف پذیر تر است، با مقیاس پذیری خوب!)

ولتاژ استاتیک: <>

اندازه باند: نوار قابل تنظیم

زمان پوسیدگی استاتیک: 0.1 (ثانیه)

فاصله فیبر هدایت: 1 (میلی متر)

مقاومت سطح: 01 (Ω)

طول خط کویل: 1.8 متر

ضد حساسیت یا نه: هر دوی آنها مچ بند اقتصادی و ضد آلرژیک دارند.


راهنمای دست بند 2.Wrist:

بند مچ دست ضد استاتیک دستگاهی است که روی مچ دست بدن انسان پوشیده می شود و بار الکترواستاتیک بدن را تخلیه می کند. این شامل یک گروه الاستیسیته، فعالیت های فشاری و یک سیم بهار است. مقاومت های محافظتی و شاخه ها یا چاکراها. لايه داخلي باند الاستيک با نخ رساندهاي آنتي استاتيک درز کنده شده و لايه بيروني با نخ هاي معمولي پيوسته است.


3. پیشگیری از پوشیدن مچ بند ضد استاتیک

هنگام استفاده از بند مچ بند ضد استاتیک اجازه اتصال را قطع نکنید. در غیر این صورت، اثر پایه از دست خواهد رفت. مشکل عمده استفاده از دست بند های مختلف این است که آنها باز هستند، گاهی موقت هستند، و گاهی اوقات برای مدت طولانی قطع می شوند، به طوری که بند مچ دست ضد استاتیک اثر پایه خود را از دست می دهد. از این رو برخی از افراد از یک آشکارساز مچ بند ضد عفونی برای اندازه گیری وضعیت خاموش شدن خود استفاده می کنند و برخی از آنها از ابزار مانیتورینگ برای اندازه گیری مدار باز و مقاومت بند مشت ضد استاتیک استفاده می کنند. دست و پنجه نرم بند مچ دست ضد استاتیک تنگ نیست و مقاومت در برابر تماس بین پوست انسان و بند مچ دست ضد استاتیک بزرگ می شود و مقاومت برخی از بند های مچ دست ضد استاتیک به خودی خود است. هنگامی که بند به زمین برخورد می کند، مقاومت آن تا حد زیادی کاهش می یابد، احتمالا منجر به خطر شوک الکتریکی به انسان می شود. بعضی از افرادی که ادعا می کنند که دستبند های بی سیم هستند، بسیار موثر از سیم های سیمی هستند. بنابراین، برای این نوع محصول، باید به جزئیات زیر توجه کنیم.

1. بند مچ دست ضد استاتیک باید بر روی پوست تنگ باشد و نه بر روی لباس و یا دستکش.

2، کارکنان خشک پوست، اگر آزمون نتواند، قبل از آزمایش مجدد، کرم مخصوص پوست را در مچ بند قرار دهید تا میزان هدایت پوست را افزایش دهد.

3. اگر بند مچ دارای نقطه پایه باشد، باید از بند مچ دست ضد استاتیک بدون تاثیر بر عمل استفاده شود. برای کارکنانی که قادر به استفاده از بند مچ بند نیست، باید از دستکش ضد استاتیک استفاده کنند.

4. هنگام کار در مناطق حفاظت از ضد استاتیک، کارمندان را تشویق می کنند که تا حد ممکن از تسمه های مچ دست ضد استاتیک استفاده کنند.

به طور خلاصه، بند مشتمل بر ضد استاتیک از یک کابل پایه مخصوص با یک سوکت برای اتصال به زمین استفاده می کند. این را نمی توان به بدن فلزی بر روی میز و یا میز بستگی دارد، زیرا مقاومت این اجسام فلزی به زمین ممکن است بسیار بزرگ باشد. همیشه مقاومت مچ بند ضد استات را چک کنید. برای محافظت در برابر آسیب های ناشی از الکتریسیته ساکن.


4. Anti استاتیک خروجی بند

ESD grounding socket.JPG

مواد: ضد استاتیک مچ بند سوکت فولاد مصنوعی آهن، رنگ پوشش بیرونی؛

ویژگی ها: سوکت مچ بند ضد استاتیک، دو کارگر می تواند در همان زمان استفاده، اشغال یک فضای کوچک، می تواند سیم زمینی و لباس و ابزار بین سیم پیچ کاهش می یابد، ترمینال رسانا آسان است به تجزیه برق استاتیک به زمین است.

محدوده کاربرد: سوکت ESD مچ بند به طور گسترده ای در الکترونیک، ابزار دقت، نفت، شیمیایی، پزشکی، بهداشت و صنایع غذایی استفاده می شود.


5. تصاویر متحرک ثابت دست بند

مچ بند قرمز strap.jpgارزان ESD مچ بند strap.jpg

6. شرایط پرداخت دست بند ضد استاتیک:

T / T، Paypal، Western Union همچنین بسته شدن ماهیانه (فقط برای مشتریان منظم) را بپذیرید.

ESD مچ بند strap1143.png

7. بسته بندی و حمل و نقل برای دست بند ضد استاتیک

PACK.png

ESD مچ بند strap2055.pngHot Tags: دست بند ضد استاتیک، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like