کار ضد استاتیک Mat

کار ضد استاتیک حصیر
مدل: EC1001
رنگ: آبی سبز خاکستری یا هر سفارشی
سطح مقاومت: 10e6-109 اهم.
چت کن

جزئیات محصول

کار ضد استاتیک حصیر


1.کار ضد استاتیک مشخصات، مات

آنتی استاتیک حصیر، همچنین به عنوان کار جدول، مات، آنتی استاتیک ورق پلاستیکی، حصیر لاستیکی آنتی استاتیک و غيره. تشک آنتی استاتیک نیمکت عمدتا أنتستتك (رسانا) مواد ثابت و dissipative الکترواستاتیک مواد لاستیک مصنوعی ساخته شده است. معمولا استفاده می شود 2 میلی متر دو لایه کامپوزیت با ساختار لایه سطحی مورد 0.5 میلی متر ضخامت dissipative استاتیک لایه و لایه پایین حدود 1.5 mm ضخامت لایه رسانا است.

رنگ: Dull / براق سبز Dull/Shiny خاکستری، Dull/Shiny Dull/Shiny، سبز آبی، Dull/Shiny سیاه.

Size:1m*10m.1.2m*10m,0.6m*10m,0.5m*10m استاندارد و غیره.

سطح مقاومت: 106-109Ω

مقاومت پایین: 103-105Ω

دوره مقاومت: 105 108Ω

میزان سایش: 0.02 g/cm2

زمان برداشتن الکترواستاتیک:<>

سفارشی اندازه و رنگ: قابل قبول.

آماده تنظیم انبارهای موجود یا نه: بله

درجه حرارت مقاومت: 300

ما در حال تولید این مواد غذایی کار توسط خود کارخانه!!!

ما هر دو هیچ کار بوی حصیر نوع با کیفیت بالا بدون بو و اندکی کم بو نوع کار گیر است.


2-استفاده ازآنتی استاتیک نیمکت تشک

کار ضد استاتیک حصیر روی میز نیمکت کار جای دکمه بر روی سطح تشک esd دراز. اتصال انتهای دیگر به هادی زمین. تخلیه الکتریسیته ساکن جمع آوری میز از طریق کابل آنتی استاتیک پایه. .

با ظهور ثابت انواع مختلف الکترونیک دقت آشکار است که حساسیت کار داره بالاتر است و بالاتر. کنترل تولید و حذف الکتریسیته ساکن وظیفه مهم در تولید محصولات مرتبط شده است. اگر چه ما در حال حاضر برخی از مواد آنتی استاتیک مانند تشک آنتی استاتیک استفاده کنید ما به طور موثر ایجاد الکتریسیته ساکن و تخلیه الکترواستاتیکی در سطوح کار می توانید کنترل. با این حال، بسیاری از محیط های کار مشابه هستند و اقدامات ناقص اثر ضد الکتریسته را کاهش دهد و خطرات بزرگ را به ایمنی تولید.

esd table mat.jpg

3 چرا سیم پایه برای mat آنتی استاتیک باید استفاده کنم?

هنگامی که حصیر آنتی استاتیک هستند نیاز به متصل به طناب استاتیک ضد پایه. با این حال، برخی از شرکت واقعی آنتی استاتیک پایه برای ملاحظات هزینه نداشته اما اتصال تجهیزات سیم به مدار سه فاز خاص آنان. برو به زمین! توصیه می شود که هر کس بر پایه باید متصل می شود به زمین اختصاصی آنتی استاتیک. چرا شما می گویند این است؟ از آنجا که پایه های مختلف سیم توابع مختلف، بهتر است به استفاده از آنتی استاتیک پایه سیم چون آنها سیم زمین است اگر فکر کردن آنتی استاتیک، نگهبانی زمین سیم، روشنایی و سیم زمین، و غیره. نقطه تعادل است که متفاوت از ما واقعی آنتی استاتیک، خواهد شد رانش ولتاژ یا صفر رانش در واقع شکل، بدون پشتوانة واقعی، آنلاین، به منظور اطمینان از کیفیت به طوری حصیر آنتی استاتیک باید متصل به آنتی استاتیک قرضه محصولات آنتی استاتیک نخواهد بود مشکل ساز و الکتریسیته ساکن خوب مرخص خواهد شد.

esd ground cord.jpg

آنتی استاتیک قرضه طناب حصیر: آن را با پنجه نوع قلاب فلزی برای نصب آسان بر روی حصیر مجهز شده است. انتهای دیگر کابل پایه با پلاگین موز و کلیپ پوست تمساح برای درج آسان به سوکت جرندنج و بستن به طور مستقیم سیم پایه مجهز شده است.


4 کار ضد استاتیک حصیردتصاویر etailed

esd mat.jpg

dull esd mat.jpg

esd mat grey.jpg

5. SGS و ROHS و CE و گواهینامه

ESD green mat1062.png

6. شرایط پرداخت

esd products payment.jpg

7.کار ضد استاتیک حصیربسته بندی & حمل و نقل

ESD green mat3520.pngesd mat packaging.JPG


Hot Tags: کار ضد استاتیک حصیر، چین، تامین کنندگان عمده فروشی, ارزان, قیمت

پرس و جو

You Might Also Like