ESD پد مات

ESD پد مات
مدل: EC1001
اندازه استاندارد: 1m * 10m، 1.2m * 10m یا نصب شده
رنگ: سبز، خاکستری، آبی، سیاه، قهوه ای و یا نصب شده
چت کن

جزئیات محصول

آنتی استاتیک ESD پد مات در رول

1. مشخصات فنی ESD

ESD مشخصات فنی

ESD MAT تست عکس


2. تشک ضد ضربه ایستاده برای کفپوش

1. قرار دادن زایلین در ماشین لباسشویی زمین را با تشک های ضد استاتیک تمیز می کند و میله های مس یا نوار های آلومینیومی را بر روی زمین قرار داده و طبق الزامات تخمگذار زمین. در این فرایند، به منظور اجازه دادن به برق استاتیک به زمین، باید یک پایان نوار مس یا نوار آلومینیوم را به زمین آورده شود.

2. پس از قرار دادن نوار مس یا نوار آلومینیومی، کف را تمیز کنید و آن را خشک کنید و چسب را اعمال کنید.

3. حدود نیم ساعت صبر کنید. هنگامی که چسب چسبنده نیست، مات ضد استات را به زمین متصل کنید. رول و یا ضرب و شتم با یک غلتک یا یک چکش کوچک برای ایجاد سطوح از دو راست. پس از 2 روز نصب، می توان با اعتماد به نفس استفاده کرد.

ESD بند ناف

3. چه نوع محیطی استفاده می کند؟

ضد استاتیک نرم افزار مات

4. واجد شرایط بودن ماست

ESD pad mat922.png

5.Applications

تشک های ضد استاتیک برای استفاده در کارگاه های تولید و آزمایشگاه های پیشرفته صنایع میکرو الکترونیک مانند دستگاه های نیمه هادی الکترونیکی، رایانه های الکترونیکی، تجهیزات ارتباطات الکترونیکی و مدارهای مجتمع مناسب هستند. برای کاهش یا از بین بردن خطر الکتریکی استاتیک، لازم است که مات های ضد استاتیک یا زمین های هدایت کننده را بگذاریم. پد، زمانی که مات ضد استاتیک گذاشته شده و پایه است، سطح کار الکتریکی استاتیک بدن انسان را تخلیه می کند، به طوری که می توان با استفاده از میکا، ابزار، ابزار، ابزار و غیره ESD که بدن انسان در تماس با میز قرار دارد سطح به یک پتانسیل مرسوم یکنواخت تبدیل می شود که باعث می شود دستگاه حساس الکترواستاتیک (SSD) از تداخل کمربند گام وسیع ناشی از پدیده تخلیه مانند برقکاری اصطکاکی برخوردار شود، در نتیجه به اثر حفاظت الکترواستاتیک می رسد.


شرایط پرداخت 6.Our:

پی پال، T / T، Western Union، همچنین بسته شدن ماهانه را قبول کنید.

پد ESD mat1397.png


7 .. الزامات استفاده از تشک های ضد استاتیک چیست؟

میز کار ضد استاتیک به طور عمده از تشک های ضد استاتیک در محل کار استفاده می کند تا خطر الکترواستاتیک را حل کند. تشک های ضد استاتیک باید شرایط زیر را داشته باشند:

1. اندازه میز ضد استاتیک نباید کمتر از اندازه سطح کار باشد.

2. مات ضد استاتیک باید جلو (یعنی سطح ضد استاتیک سبز) رو به بالا و پشت (یعنی سطح هدایت سیاه و سفید) رو به پایین باشد.

3. مات جدول ضد استاتیک به نقطه پایه مشترک ایستگاه کاری ضد ایستگاه متصل شده است، و سپس نقطه پایه میز کار به طور مستقیم به زمین باند متصل به زمین متصل است. هر تشک ماتریس باید با یک سیم پایه ضد استاتیک متصل شود. سیمهای زمینی میز کار ضد استاتیک را نمی توان به طور سریال با یکدیگر متصل کرد و باید به صورت موازی با شیب پایه متصل شود.

4. هنگام فشار دادن دستگا سنجش ضد استاتیک از ماتیک ضد استاتیک، آن را از جلو مات ضد استاتیک فشار دهید تا آن را از طریق مات عبور دهید و برای اطمینان از تماس خوب، آن را محکم کنید.

5. مقاومت سطح بین هر دو نقطه روی مات ضد استات بین 10 و 9 به قدرت 10 است، مقاومت پایین بین 3 تا 5 است و تخلیه الکتریکی استاتیک کمتر از 100V است. کمتر از 1 ثانیه، اگر آن را در زمان نیاز به جایگزین نیست.

6. هنگامی که یک فیلم روغن رزین، رزین و سایر آلاینده ها به مات جدول ضد عفونی متصل شوند، باید با مواد پاک کننده یا آنتی استاتیک خنثی در زمان تمیز شوند.


8. بسته بندی و حمل و نقل

ESD MAT PACKING PICTURE


Hot Tags: ESD pad mat، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید