تشک لاستیکی ESD

تشک لاستیکی ESD
مدل: EC1001
رنگ: سیاه و سفید، قهوه ای، آبی، سبز، خاکستری
اندازه رول: 1m * 10m، 1.2m * 10m یا سفارشی
چت کن

جزئیات محصول

ابریشم یا دو لایه براق ESD


1. داده های فنی ESD workbench

نام محصول: تشک لاستیکی ESD
شماره مدل: EC1001
مواد: لاستیک
مقاومت سطح: لایه تساوی بالا: 10E3-10E5 اهم
لایه هدایت پایین: 10E6-10E9 اهم
ضخامت: 2 میلیمتر لایه نازک بالا: 0.5 میلیمتر
لایه رسانایی پایین: 1.5 میلیمتر
ضخامت 1.6 میلیمتر و 5 میلیمتر امکان پذیر است
عرض: 0.3 متر و 1.5 متر
طول: 10 متر، 15 متر، 20 متر، 25 متر، 30 متر در هر رول
رنگ: سبز سبز، سبز، سبز تیره
نور آبی، آبی، آبی تیره
خاکستری، قهوه ای، سیاه و زرد
هر رنگی مورد نیاز است
زمان انقباض: <0.1>
از دست دادن ساینده: <>
وزن ناخالص: حدود 3 کیلوگرم / متر مربع
30 کیلوگرم / رول برای اندازه: T2mmxW1.0mxL10m
گواهی: SGS، RoHS


2. چرا باید یک تشک ضد استاتیک روی میز کار بگذارید؟

میز ملاقه ضد استاتیک این است که الکتریسیته ساکن بدن انسان را آزاد کند، به طوری که انگشتان دست و پا، ابزار، ابزار، متر و غیره بر روی میز و سطح به پتانسیل یکنواخت می رسد تا دستگاه حساس الکترواستاتیک (SSD ) توسط پدیده تخلیه الکترواستاتیک دخالت نمی کند، در نتیجه به دست آوردن اثر حفاظت الکترواستاتیک. بافر مؤثر برای جلوگیری از آسیب به دستگاه، این محصول حاوی مواد مضر مانند S، Hg، NH3 +، Pb، نرمی: نرم، قوی قوی، سختی، اینکه آیا محصول در شمال سرد و یا در جنوب گرم ، این است که می تواند نرمی و مسطح بودن را حفظ (سطح زمین پیچیده، آشپزخانه بسیار صاف است، و آن را نمی شود بالا برود)

دسکتاپ میز کار ضد استاتیک باید از الزامات حفاظت ضد استاتیک برخوردار باشد. به طور کلی، کاربر توجه زیادی به عملکرد ضد ایستا دسک تاپ نداشته است. این تنها شاخص ضد ایستایی سطح میز را آزمایش می کند، اما اغلب به انتشار الکتریسیته ساکن و مقاومت در برابر زمین منجر می شود. این سیستم مانع تولید الکتریسیته ساکن از منبع می شود. انتخاب ماتهای کاردیف ضد استاتیک بسیار مهم است!


3. صفحه نمایش متحرک مات متحرک

anti-static green mat

4. روش برای تشخیص کیفیت تشکهای ضد استاتیک

  • میز کار ضد استیک نوعی کنسول است. این است که عمدتا در صنعت الکترونیک و مکان هایی که الکتریسیته ساکن به شدت مورد نیاز است استفاده می شود. ایمنی از اجزای حساس استاتیک می تواند با استفاده از یک میز کار ضد استاتیک تضمین شود. تشک های ضد استاتیک توسط خواص فیزیکی آنها محدود شده و عمر مفید محدودی دارند. آنها به طور مرتب به روز می شوند. تشک های ضد استاتیک در شرایط عادی هیچ طعمی ندارند، اما در بازار، بسیاری از تشک های ضد استاتیک وجود دارد. اگر بوی قوی وجود دارد، به این معنی است که مواد خام وجود دارد. کفپوش پایه ضد استاتیک دارای طعم و مزه است، اما فقط کمی از لاستیک ساخته شده است. پس از چند روز، طعم و مزه به طور طبیعی ناپدید می شوند.

  • اگر یک ماتیک ضد استاتیک خریداری کنید، بوی بسیار قوی است و پس از گرما یا مالش، طعم قوی تر می شود. این بدان معنی است که "مولکول بنزن" در مواد خام تخلیه می شود. مولکول بنزن عمدتا برای سیستم تنفسی انسان مناسب نیست. چشمان دودی سعی نکنید از کمپوت ضدپتیک ارزان قیمت با کیفیت پایین و طعم قوی استفاده کنید. هنگام استفاده، سعی کنید پنجره پنجره را باز کنید تا از هوای فشرده جلوگیری شود. کارگاه بسته بدون گرد و غبار توصیه نمی شود که از تشک های ضد استاتیک کم کیفیت استفاده شود که یک محیط تولید خوب است.

  • مواد ضدعفونی کننده جدول مواد خام خالص (لاستیک) هیچ بویایی و هیچ مواد مضر تولید نمیکنند و بالعکس، یک میز استانی است. هنگام انتخاب تشک ضد استاتیک باید پیش از آن دیده شود و جدول ضد استاتیکی که توسط مواد خام خالص تولید می شود. پد نرم، بی مزه، الاستیک، و کشش ندارد. شاخص ضد استاتیک نسبتا پایدار است. مهمترین چیز این است که بطور فردی بوی نمونه های ارائه شده توسط سازنده را بشناسد، کیفیت را تعیین کند و سپس تصمیم به خرید بگیرد. برای نتیجه گیری نهایی، مات جدول ضد استاتیک را انتخاب کنید که دوست دارید از آن راضی باشید.


شرایط پرداخت 5.Payment:

ESD لاستیک mat1333.png

6. بسته بندی و حمل و نقل

esd mat packing


Hot Tags: ESD لاستیک مات، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید