تشک سطح براق ESD

تشک سطح براق ESD
مدل: EC1001
اندازه استاندارد: 1m * 10m، 1.2m * 10m یا OEM
سطح: براق یا کسل کننده
چت کن

جزئیات محصول

تشک سطح براق ESD


داده های فنی

ESD MAT DATA SHEET


2. تصویر

Antistatic Bench Matting

3.چرا از ESD Shiny Surface Mat در کارگاه الکترونیکی استفاده می کنید؟

ابتدا ساختار توصیف خواهد شد. ساختار صنعتی لاستیک ضد الکتریسیته ساکن عمدتاً شامل یک لایه اتساع استاتیک و یک لایه رسانا است. مقاومت سطح آن بسیار بزرگ است و به قدرت ششم به نهم از ده رسیده است. متعلق به لایه اتساع استاتیکی است که لایه ضد استاتیک نیز نامیده می شود. مقاومت لاستیک پایین نسبت به لایه سطح کمی کوچکتر است ، در دهم اهم سوم تا ششم ، یک لایه رسانا است. سپس تحقق اثر ضد استاتیک لاستیک ضد استاتیک است.

پدیده الکتریسیته ساکن حاصل از اصطکاک نسبتاً متداول است. الکتریسیته ساکن حاصل از اصطکاک با سطح اتلاف ، اغلب بسیار کمتر از الکتریسیته ساکن تولید شده توسط اصطکاک با سطح عایق یا با سطح رسانا است. این چیزی است که ما اغلب آن را ضد استاتیک می نامیم تا از برق بیش از حد استاتیک جلوگیری کنیم.

سرانجام ، تحقق الکتریسیته ساکن. اگر لایه سیاه رسانا در قسمت انتهایی پوست لاستیکی به سیم زمینی متصل باشد ، می تواند آزادی زمینی الکتریسیته ساکن تولید شده توسط خود یا الکتریسیته ساکن را از خارج مهاجرت کند ، و به طور مؤثر از خطرات انتشار استاتیک جلوگیری کند. برق این اصل الکتریسیته ساکن است.

گواهینامه های 4.SGS و CE

CERTIFICATES2

5.چطور می توان از برق استاتیک جلوگیری کرد

  • تشک ESD ضد استاتیک دراز بکشید. در حال حاضر ، چنین کفپوش های پلاستیکی یا فرش با رسانایی خاصی وجود دارد ، که می تواند به طور مؤثر الکتریسیته ساکن تولید شده توسط افراد پیاده روی&# 39 را سرکوب کند.

  • از اسلحه های هوایی یونی ، سرهای یونی ، میله های یونی و سایر امکانات استفاده کنید تا الکتریسیته ساکن در یک محدوده خاص قرار گیرد.

  • وسایل نیمه هادی باید در ظروف پلاستیکی استاتیک یا کیسه های پلاستیکی ضد الکتریسیته ساکن قرار گیرند. این ظرف ضد استاتیک از رسانایی خوبی برخوردار است و می تواند به طور موثری از تولید الکتریسیته ساکن جلوگیری کند.

  • برای اینکه اپراتور بند دستی ضد استاتیک روی مچ دست داشته باشد ، این نوع دست از عملکرد زمینی خوبی برخوردار است ، این اندازه گیری مؤثرترین است


6.پرداخت و تحویل

1 رول / کارتن ، 30 رله / پالت ، 8 پالت / ظرف 20ft.

زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید:

مقدار (متر مربع)1 - 5051 - 500501 - 1000GG gt؛ 1000
است زمان (روز)31015مذاکره شود

Hot Tags: esd براق سطح براق ، چین ، تامین کنندگان ، عمده فروشی ، ارزان ، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like