کار کار Mat جدول

کار کار mat جدول
مدل: EC1001
اندازه های استاندارد: 1 m * 10m 1.2 m * 10 m و یا نصب شده
رنگ: سبز و خاکستری و آبی یا نصب شده
چت کن

جزئیات محصول

کار کار mat جدول


1.کار کار متمشخصات

مشخصه آنتی استاتیک حصیر به mat جدول کار، ورق لاستیکی ضد استاتیک کار کار حصیر و غيره. تشک آنتی استاتیک است که عمدتا از مواد رسانا و مواد dissipative استاتیک و لاستیک مصنوعی با استفاده از فرآیندهای مختلف ساخته شده است. این محصول به دو لایه تقسیم لایه سطحی لایه أنتستتك dissipative است و لایه پایین لایه رسانا است. لایه dissipative استاتیک داشتن ضخامت لایه سطحی حدود 0.3-0.5 میلی متر، مقاومت لایه سطحی 10 به قدرت 7 تا 10 قدرت 9 رنگ; لایه رسانا داشتن ضخامت از حدود 1.5-1.7 mm. لایه، مقاومت پایین 10 به قدرت 3-10، رنگ سیاه و سفید است. طول یکنواخت به 10 متر است، عرض 1 m متر مرسوم است. ضخامت 2 میلی متر و 3 mm مرسوم است و عرض می توانید همچنین با توجه به شرایط برش.

رنگ: Dull / براق سبز Dull/Shiny خاکستری، Dull/Shiny Dull/Shiny، سبز آبی، Dull/Shiny سیاه.

Size:1m*10m.1.2m*10m,0.6m*10m,0.5m*10m استاندارد و غیره.

اندازه سفارشی: قابل قبول.

رنگ سفارشی: قابل قبول.

سطح مقاومت: 10e6-10e9Ω

مقاومت پایین: 10e3-10e5Ω

دوره مقاومت: 10e5-10e8Ω

میزان سایش: 0.02 g/cm2

زمان برداشتن الکترواستاتیک:<>

آماده تنظیم انبارهای موجود یا نه: بله

درجه حرارت مقاومت: 300


2 برنامه برایکار کار mat جدول

esd mat.jpg

1) آنتی استاتیک کار تشک به طور عمده در تولید استفاده می شود و محصولات الکترونیکی. محصولات الکترونیکی در طول فرایند تولید مجدد کاملا شکننده هستند، زیرا آنها توسط الکتریسیته ساکن آسیب دیده خواهد شد هنگامی که آنها به دقت، که محصولات به وظایف اصلی خود را از دست و شبه محصولات تبدیل شود. این تاثیر خاصی را بر روی شهرت کسب و کار داشته باشد.

تشک آنتی استاتیک کار 2) به طور گسترده ای استفاده می شود در کارگاه های تولید و آزمایشگاه ریز الکترونیک صنعتی مانند میز تاپس خط مونتاژ متر قفسه های دستگاه های نیمه هادی الکترونیکی رایانه های الکترونیکی الکترونیکی پیشرفته تجهیزات و مدارهای یکپارچه. هدف این است که دستگاه های حساس است که در تماس با بدن انسان و جدول بالا مانند موچین ابزار ابزار آلات و غیره رسیدن پتانسیل یکنواخت و انتشار الکتریسیته ساکن و در همان زمان را تخلیه الکترواستاتیکی الکترواستاتیک دستگاه حساس به پدیده های تخلیه الکترواستاتیکی مانند برق اصطکاکی نتیجه اثر الکتریسیته ساکن حفاظت دستیابی به مقصود.

3) در تولید کارگاه ها و آزمایشگاه های پیشرفته صنعت ریز الکترونیک مانند شرکت های نیمه هادی الکترونیکی رایانه های الکترونیکی لوازم الکترونیکی و مدارهای مجتمع به منظور جلوگیری از آسیب استاتیک برق به ماشین آلات و محصولات تمام تشک آنتی استاتیک باید گذاشته به بدن انسان و ارتباط با جدول بالا. لوازم برقی، ابزار، و غیره در حالی که برق دستگاه حساس مقابل mat جدول بنابراین دستیابی به اثر حفاظت الکتریکی مالش همه رسیدن به همان پتانسیل استاندارد و انتشار الکتریسیته ی ساکن, و قلیایی اسید، خوب است و خواص شیمیایی مقاومت. و مقاوم در برابر سایش، آسان برای تمیز کردن و نگهداری زندگی خدمات کمتر از 2 سال نیست.


3 روش ذخیره کردن جدول آنتی استاتیک تشک?

هنگام استفاده از حصیر آنتی استاتیک قرار دادن حصیر سیاه و سفید کردن و ذخیره کردن آن بر روی دسکتاپ برای اتصال سیم زمین. اگر هیچ سیم زمین ویژه آن به طور مستقیم به زمین متصل می; اپراتور می پوشد بند مچ دست آنتی استاتیک و رفع آن را در جدول آنتی استاتیک. بر روی پد، الکتریسیته ساکن تولید شده توسط بدن انسان منتشر شد; سطح mat جدول ممنوع از تماس با قوی اسید و قلیایی حلال، که ممکن است باعث سطح محصول به محو شدن و مقدار مقاومت را رد کرده است. اگر شما نیاز به تمیز کردن، شما می توانید آن را با یک دستمال و یک راه حل خنثی مانند آب پاک.


4.کار کار mat جدولدتصاویر etailed

anti-static green mat.jpgblue esd mat.jpgesd mat roll.jpg

5. گواهی برایesd حصیر رول

ESD green mat1062.png

6. پرداخت

TT (انتقال تلگرافی)، وسترن یونیون، پی پال.

esd products payment.jpg

7. بسته بندی اطلاعات برای کار کار mat جدول

سرب زمان: 7-10 روز برای بخش عمده ای از دستور روز 1-3 برای سفارش های کوچک.

ESD green mat3520.png

esd products delivery.JPG


Hot Tags: کار کار میز حصیر، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی, ارزان, قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید