ESD کاردان مات

ESD کاردان مات

ESD mat مدل: EC1001 اندازه: 1m * 10m، 1.2m * 10m، و اندازه سفارشی قابل قبول رنگ: سبز، خاکستری، آبی و سفارشی رنگ قابل قبول
چت کن

جزئیات محصول

ESD مات کاربن

1. ESD متلب کار متخصص

تشک مادون قرمز ESD، همچنین به عنوان mat mat esd شناخته شده است، ESD پد، تشک لاستیکی ضد استاتیک و غیره. تشک مخصوص آنتی استاتیک به طور عمده ساخته شده از مواد ضد استاتیک (هدایت) استاتیک و مواد مصنوعی مواد الکترواستاتیکی است. معمولا یک ساختار کامپوزیتی 2 میلی متری دو لایه با لایه سطحی از لایه استاتیک ضخامت حدود 0.5 میلی متر و یک لایه ی پایین لایه ی رسانای ضخامت حدود 1.5 میلی متری است.

رنگ: خالی / براق سبز، خالی / براق خاکستری، خسته / براق سبز، خالی / براق آبی، خالی / سیاه و سفید درخشان.

اندازه استاندارد: 1m * 10m.1.2m * 10m، 0.6m * 10m، 0.5m * 10m و غیره

اندازه سفارشی: قابل قبول

رنگ سفارشی: قابل قبول

مقاومت سطح: 10e6-10e9Ω

مقاومت پایین: 10e3-10e5Ω

مقاومت جلویی: 10e5-10e8Ω

نرخ پوشیدن: 0.02g / cm2

زمان حذف الکترواستاتیک: 0.1 ثانیه

سهام آماده موجود یا نه: بله

مقاومت در برابر حرارت: 300 درجه

2. درخواست برای رول مات اس دی

esd mat.jpg

دستگاه های الکترونیکی، رایانه های الکترونیکی، تجهیزات ارتباطات الکترونیکی، مدارهای مجتمع و دیگر کارگاه های تولید میکروالکترونیک و آزمایشگاه های پیشرفته لازم است که تشک های ضد استاتیک یا تشک های رسانایی را در جهت کاهش یا رفع خطرات برق ایستا مورد استفاده قرار دهند. پس از آن که مات گذاشته شده و پایه ریزی شده است، سطح کار الکتریکی استاتیک را از بدن انسان تخلیه می کند، به طوری که انگشتان دست و پا، ابزار، ابزار و اندازه های ESD که بدن انسان به لپ تاپ دست می دهد پتانسیل بالقوه یکنواخت را ایجاد می کند و دستگاه حساس الکترواستاتیک (SSD) آزاد از الکتریکی اصطکاکی، و غیره اثر از تخلیه الکترواستاتیک توسط دخالت سطوح سطح گسترده ای ناشی از تخلیه الکترواستاتیک ایجاد می شود.


3. روش نگهداری از مودم workbench esd

در طول استفاده از مودم workbench ESD، مواد لاستیکی به طور طبیعی در طول زمان می گذرد. اگر چه بسیاری از مواد ضد پیری به مات الکترواستاتیک اضافه شده است، پدیده پیری را نمی توان اجتناب کرد. به منظور افزایش عمر مات، لطفا سعی کنید موارد زیر را انجام دهید:

1. محل کار و سطح کفپوش ضد استاتیک باید تمیز باشد.

دوم، سعی کنید از لامپ های ضد UV استفاده کنید، UV یکی از دلایل تسریع پیر شدن تشک های ضد استاتیک است. تهویه محل کار بهتر است. غلظت ازن در هوا را کم کنید. ماشین آلات و تجهیزات مختلف ممکن است ازن، امواج الکترومغناطیسی و تابش الکتریکی در طول عملیات تولید کنند.

سوم، میز ملاقه ضد استاتیک باید با حداکثر ممکن از تماس با منبع حرارت جلوگیری کند. اگر این اجتناب ناپذیر باشد، قسمت تماس باید از طبقه قدیمی ضد استاتیک یا سایر تجهیزات برای جدا کردن منبع حرارت استفاده شود که می تواند عمر طول عمر میز را افزایش دهد.

4. در هنگام استفاده از پد ESD، لطفا سعی کنید از تماس شیمیایی با مودم ESD اجتناب کنید. اگر شما به طور تصادفی آنها را لمس کنید، آنها را در اسرع وقت پاک کنید.

5. هنگام تمیز کردن تشک ضد استاتیک، سعی کنید از مواد تمیزکننده سازگار با محیط زیست استفاده کنید که به مات ضد استاتیک صدمه نزنند و حداکثر تمیز کننده شیمیایی را کاهش دهند.

ششم، دمای مطلوب استفاده از تشک های ضد استات بین 15-30 درجه و رطوبت بین 45٪ و 75٪ است.

عمر مفید تشک ضد استاتیک بستگی به محیط زیست و نحوه استفاده درست دارد. لطفا از مات ضد استاتیک استفاده کنید.


4. تصاویر ESD کار دندانه دار

esd pad mat.jpg

dull esd mat.jpg

esd mat grey.jpg

5. گواهینامه برای مودم workbench esd

ESD سبز mat1062.png

6. پرداخت

TT (انتقال تلگرافی)، Western Union، Paypal.

esd محصولات payment.jpg

7. تحویل

زمان سرب: 7-10 روز برای سفارش فله، 1-3 روز برای سفارش کوچک.

ESD سبز mat3520.png

پرداخت و تحویل .jpg


Hot Tags: ESD کارد و چنگال مات، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like