تشک لاستیکی استاتیک

تشک لاستیکی استاتیک
مدل: EC1001
رنگ: نصب شده
ماده: لاستیک مصنوعی
چت کن

جزئیات محصول

بالش رومیزی Static Dissipative Rub


1. داده های فنی حصیر ESD

ANTI-STATIC MAT

2. آزمایش تصاویر

نتیجه آزمایش ed Static Dissipative Rubber Mat&# 39؛

مقاوم در برابر دمای بالا: تا 300 درجه.


3. برنامه

ANTI-STATIC MATESD mat production line

برنامه های کاربردی صنعت الکترونیکی و الکترونیکی: از تشک لاستیکی Static Dissipative 2mm می توان در کف کارخانه و قفسه های انبار استفاده کرد. مواد لاستیکی دارای طول عمر طولانی ، ماندگاری ، مقاومت در برابر سطح پایدار و مقاومت در برابر حجم ، ضد لغزش ، مقاوم در برابر سایش و تمیز کردن آن آسان است.


از تشک لاستیکی Static Dissipative برای میزهای آزمایشگاهی مدارس و محوطه های م instسسه تحقیقاتی برای جلوگیری از الکتریسیته ساکن استفاده می شود. مقاومت خوبی در برابر اسید ، قلیایی و حلال شیمیایی دارد. این می تواند با چسب دو طرفه قوی ، ایمن و سازگار با محیط زیست ، بدون بوی تحریک کننده رفع شود.


از تشک لاستیکی Static Dissipative می توان برای هموار سازی زمین در اتاق توزیع برق ، اتاق قدرت ، اتاق مانیتورینگ و غیره استفاده کرد تا راه حل های حرفه ای تخمگذار ارائه دهد.


از حصیرهای کف ضد استاتیک در زمینه های مختلف کالاهای خطرناک قابل اشتعال و منفجره استفاده می شود که می تواند به سرعت الکتریسیته ساکن ، مهار کننده آتش و شعله و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا را برای اطمینان از ایمنی کالاهای خطرناک در ذخیره سازی و تولید انجام دهد.


4. گواهینامه های esd mat ما

CERTIFICATES25. بسته بندی افراد بازداشت شده

1 رول / کارتن ، 30 حلقه / پالت ، 8 پالت / ظرف 20 فوت.


6. روش نصب

تشک میز لاستیکی ضد استاتیک مجهز به سگک پایه ضد استاتیک است. سگک ماده پنجه ای ستاره ای به حصیر میز ضد استاتیک متصل شده و انتهای دیگر آن به هادی منتهی به زمین متصل می شود و الکتریسیته ساکن جمع شده روی میز کار از طریق سیم اتصال ضد استاتیک تخلیه می شود .

Antistatic Grounding Socket
Hot Tags: تشک لاستیکی استاتیک پخش کننده ، چین ، تامین کنندگان ، عمده فروشی ، ارزان ، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like