کفش پروانه ESD

کفشهای ضد پروانه ESD ضد استاتیک
مدل: EC {{0}
جنس مواد: بوم یا چرم
رنگ: آبی ، سفید ، صورتی ، قرمز ، قهوه ای ، خاکستری ، قهوه ای و غیره
چت کن

جزئیات محصول

کفشهای ضد پروانه ESD ضد استاتیک

sh {0} sh مشخصات کفش ضد ESD پروانه

جنس: کفش ضد استاتیک با سطح پارچه ابریشمی رسانا ، قسمت بالایی آن از سطح پارچه ضد الکتریسیته ساکن ساخته شده است ، دارای اثر تخلیه استاتیک ESD خوب ، انتشار گرد و غبار کم ، تنها مواد آن از جنس PVC است ، راحت برای پوشیدن ، سبک و محکم است.

مقاومت: 105 ~ 109 Ω

دامنه کاربرد: از پارچه های ابریشمی رسانا ، کفش های ضد الکتریسیته ساکن در کارگاه های تصفیه کلاس of 1}} ، 000 ، کلاس {1}} 00،000 ، کلاس {{1} ،000 00،000 ، کلاس {} 1}} 00،000 و کارخانه های الکترونیکی استفاده می شود.

Features {0}}. ویژگی ها:

* وزن پیوند و راحت ، نرم ، بسیار تنفس.

* آسان برای شستن و خشک ، قابل استفاده مجدد.

* پوشیدنی خوب ، عملکرد ESD خوب ، نازک ، محکم ؛

* آنتیلیپ ، بادوام ، مقاوم در برابر مواد شیمیایی.


3 دلایل محبوب بودن کفش های چهار سوراخ ضد استاتیک

  • بیشتر و بیشتر شرکت های تولید الکترونیکی نسبت به شرایط تولید خود الزامات بالاتر و بیشتری دارند. مستقیم ترین شرط این است که آنها امیدوارند که در جریان فرآیند تولید ، هیچ الکتریسیته ساکن ایجاد نشود و باعث کاهش آسیب های محصولات الکترونیکی از الکتریسیته ساکن شود. مستقیم ترین راه کارمندان ملزم به پوشیدن کفش ضد استاتیک هستند. کفش چهار حفره ضد الکتریسیته ساکن دارای طرح های مختلف است. استفاده از آن در کارگاه تولید الکترونیکی نه تنها می تواند به طور مؤثر از جلوگیری از الکتریسیته ساکن جلوگیری کند بلکه به شما در تولید محصولات بهتر کمک می کند و از کارمندان خود نیز در برابر الکتریسیته ساکن محافظت می کند. .

  • یکی از بزرگترین ویژگی های کفش های ضد الکتریسیته ساکن چهار کاره در کارخانه الکترونیک این است که می تواند برخی از الکتریسیته ساکن انباشته شده در بدن انسان را از بین ببرد و همچنین می تواند به طور موثری از شوک الکتریکی ناشی از برخی از الکتریسیته ساکن زیر {{2 جلوگیری کند. } ولت. این همچنین فناوری تولید کفش های ضد استاتیک است. مطالبه.


ter {0}}. کفش پروانه ESDنمایش تصاویر

before {0}} قبل از پوشیدن کفش های پروانه ESD ضد استاتیک توجه کنید

کفش های ضد الکتریسیته ساکن ، مانند لباس های ضد الکتریسیته ساکن ، خاصیت ضد استاتیکی دارند. علاوه بر تست و تست منظم کفش های ضد استاتیک ، در هنگام استفاده باید به جزئیات کوچک نیز توجه شود.

{0}. هنگامی که از کفش های ضد الکتریسیته ساکن استفاده می کنیم ، باید جوراب های نایلونی نازک یا جوراب الیاف رسانا را بپوشیم ، نه اینکه جوراب نخی و الیاف پشمی استفاده کنیم.

{0}. اگر قرار است کفش های ضد الکتریسیته ساکن با کفی وصل شوند ، به کفی های دارای سیم رسانا توجه کنید.


to {0}} چگونه خرید کنیم؟

esd products payment.jpg

{0}. بسته بندی آمپر GG؛ حمل دریایی

بسته بندی محصول:} {0}} جفت / کیف ،} 1}} کیف / کارتنHot Tags: کفش پروانه esd ، چین ، تامین کنندگان ، عمده فروشی ، ارزان ، قیمت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید