سینی اسناد ESD

سینی اسناد ESD
مدل: EC1332
لایه ها: 3 یا 4 لایه
رنگ سیاه
چت کن

جزئیات محصول

سینی اسناد ESD


مشخصات سینی مستندات 1.ESD

محصولات بسته بندی ضد الکتریسیته ساکن به صورت حرفه ای در کارگاه های ضد استاتیک / اتاق تمیز استفاده می شود و انواع پوشه ها و پرونده ها را ذخیره می کند ، مناسب و کاربردی ، مقدار مقاومت آنتی استاتیک: 10 تا 10 تا 9 تا 10 ، ولتاژ اصطکاک: 100 ولت در داخل ، مطابق با استانداردهای بین المللی ، محصولات ما باید عالی باشند!


mold قالب تزریق مواد دائمی ، کاملاً الکترواستاتیک ESD ، می تواند با آب شسته شود ، تمیز کردن الکل ، اثر ضد الکتریسیته ساکن هرگز از بین نمی رود.

● مواد: ABS.

resistance مقاومت استاتیک: 10E5-10E9 اهم.

time زمان پوسیدگی استاتیک: 1000V / 100V کمتر از 1.0S است

voltage ولتاژ اصطکاک: کمتر از 100 ولت

● لایه ها: چهار ستون ، سه ستون ،

● رنگ: سیاه

specifications مشخصات پرونده ذخیره سازی: A4

2. تصویر برای سینی اسناد ESD


ویژگی های آسیب الکترواستاتیک

(1) پتانسیل

عملکرد برخی از اجزای الکترونیکی پس از آسیب الکترواستاتیک به میزان قابل توجهی کاهش نمی یابد ، اما تخلیه های چندگانه انباشته می توانند باعث ایجاد آسیب داخلی در دستگاه شوند و خطرات پنهان ایجاد کنند. بنابراین ، الکتریسیته ساکن آسیب بالقوه ای به دستگاه وارد می کند.

(3) تصادفی بودن

تحت چه شرایطی می توان قطعات الکترونیکی را در اثر الکتریسیته ساکن آسیب دید؟ می توان گفت از زمان تولید یک مؤلفه تا زمانی که آسیب نبیند ، تمام فرایندها توسط برق استاتیک تهدید می شوند و تولید این الکتریسیته ساکن نیز تصادفی است. تحرک تصادفی دارد.

(4) پیچیدگی

کار تجزیه و تحلیل شکست آسیب تخلیه الکترواستاتیک به دلیل ویژگی های ساختاری ریز ، ریز و ریز محصولات الکترونیکی پر هزینه است

وقت گیر ، پر کار ، پرهزینه است ، به فناوری بالایی احتیاج دارد و اغلب نیاز به استفاده از ابزارهای با دقت بالا مانند میکروسکوپ الکترونی روبشی دارد.

با این وجود ، برخی از پدیده های آسیب الکترواستاتیک تشخیص دشواری از آسیب های ناشی از علل دیگر دشوار است ، و باعث می شود مردم خطاهای آسیب الکترواستاتیک را مانند سایر نارسایی ها اشتباه کنند. این اغلب به نارسایی های اولیه یا شرایط ناشناخته قبل از درک کامل تخلیه الکترواستاتیک نسبت داده می شود. شکست ، بنابراین ناخودآگاه علت واقعی خرابی را پنهان می کند ، بنابراین تجزیه و تحلیل آسیب الکترواستاتیک دستگاه های الکترونیکی پیچیده است.

به همین دلیل است که ما از محصولات ESD استفاده می کنیم.


روشهای پرداخت برای سینی اسناد ESD

esd products Payment.jpg

5. سؤالات متداول

1) آیا سایر لوازم التحریر اداری esd نیز دارید؟

ما همچنین قلم ESD ، کلیپ بورد ESD ، صفحه کلید ESD ، ماوس ESD ، پد موس ESD ، ماشین حساب ESD ، دارنده اسناد ESD ، کیسه های ESD و غیره را می فروشیم.

2) مدت زمانی است که محصولات esd را تولید و صادر می کنید؟

بیش از 10 years.We ما کارخانه خود ما تولید تشک esd ، PVD پرده PVC ، لوازم التحریر esd!

3) سایر لوازم التحریر ESD که ما می فروشیم:

محصولات دفتری و اداری (2)

6. بسته بندی و حمل و نقل

50 قطعه / کارتن

اندازه کارتن: 50cm * 40cm * 40cm.

وزن ناخالص: 20 کیلوگرم.

زمان سرب: 1-2 روز.Hot Tags: سینی اسد esd ، چین ، تامین کنندگان ، عمده فروشی ، ارزان ، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like