محافظ صفحه ESD

محافظ صفحه ESD

محافظ صفحه ESD نرم
مدل: EC1315
اندازه: A4 ، A3 و سفارشی
رنگ: با قسمت زرد روشن است
چت کن

جزئیات محصول

محافظ صفحه نرم U Shape ESD


مشخصات 1.Specification

ترکیب مواد: ESD PP

ضخامت تک لایه: 0.08 میلی متر

ابعاد: A4 (305mm * 235mm) ، A3 (435mm * 305mm)

زمان پوسیدگی استاتیک: 1000V-100V کمتر از 1.0S

مقاومت سطحی: 10e6Ω ~ 10e9 Ω

ولتاژ اصطکاک: کمتر از 100 ولت

دارنده سند 11 سوراخ

2. اثبات دائم محافظ صفحه ESD

اکنون می توانیم آگاهی از کیسه های کاغذی ضد استاتیک را محبوب کنیم: کیسه کاغذی ضد الکتریسیته ساکن که از زیرپایه PP ضد استاتیک با شفافیت بالا ساخته شده است ، ضخامت: 8C ، به mm: 0.08 mm تبدیل شده است ، 11 سوراخ در سمت چپ وجود دارد. علائم ضد استاتیک چاپ شده و تاریخ تولید در لبه سوراخ است. مقاومت سطحی اهم 10E7-10E11 اهم است. ولتاژ اصطکاک سطح کمتر از 100 ولت است. این گیاه به طور گسترده در مناطق حساس به استاتیک مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند برای تصفیه محیط (میکروالکترونیک ، زیست شناسی ، پزشکی و غیره) یا به منظور بارگذاری دستورالعمل های حمل و نقل محصول الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.

سلف کیسه کاغذی ضد استاتیک از فیلم پلاستیکی ساخته شده است. ماده ذره آنتی استاتیک که به نسبت معینی افزوده می شود پس از مخلوط کردن با درجه حرارت بالا و مواد پلاستیکی متداول ، توسط قالب قالب ضربه تولید می شود و درون یک رول مینای دندان دمیده می شود. ورق فیلم و ورق به صورت مکانیکی به قطعات کوچک خرد شده و با حرارت بسته می شوند تا کیسه های ضد الکتریسیته ساکن را تشکیل دهند. از کیسه ضد استاتیک می توان نام برد: عملکرد دائمی ضد استاتیک.


روش تشخیص دارنده سند آنتی استاتیک

ساده ترین راه برای انجام این کار با دو ابزار است. 1 ، تستر مقاومت در برابر سطح ، 2 ، تستر ولتاژ اصطکاک

یک کیسه سند ضد استاتیک واقعی ، که با مواد آنتی استاتیک اضافه می شود تا فیلم را در طی فرآیند تولید منفجر کند ، و سپس به شکل برشی برسد. مهمترین سطح با آرم ضد استاتیک چاپ خواهد شد که نماد دست است. ثانیا ، رنگ در کنار سوراخ باید زرد باشد و مهمترین مرحله استفاده از ابزار برای تشخیص آن است.

تستر مقاومت به سطح برای تشخیص اثر الکترواستاتیک سطح آن ، به طور کلی در قدرت 10E7-10E10 ، این ابزار بهترین دقت ، ACL380 US ، ACL800 و غیره است.

تستر ولتاژ اصطکاک ، مهم نیست که ضد استاتیک نباشد ، تا زمانی که از این ابزار برای آزمایش استفاده می شود ، ولتاژ محصول پس از مالش از 100 ولت فراتر رود ، این یک محصول ضد استاتیک واجد شرایط نیست ، البته این بستگی به آن دارد صنعت محصول شما استاندارد آزمون یا نیاز زیاد نیست ، در 200 ولت خواهد بود. (ابزارهای پیشنهادی عبارتند از: SIMCO FMX-003 ، US ACL-350 ، و غیره.)

هر مرحله از زمان بهبود می یابد. اگر یک کیسه ضد استاتیک واقعاً دائمی باشد ، از نظر پایدارتر ، پایدارتر است.


4. تصویر از صفحه محافظ ESD

نگهدارنده ضد استاتیک

شرایط پرداخت

پرداخت محصولات Esd


6. آنتی استاتیک صفحه محافظ و حمل و نقل بسته بندی

اطلاعات بسته بندی: 100 عدد / بسته ، 10 بسته / کارتن.

اندازه کارتن: 40 * 30 * 40cm ، وزن ناخالص: 20kgs / کارتن
Hot Tags: محافظ صفحه esd ، چین ، تامین کنندگان ، عمده فروشی ، ارزان ، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like