جعبه ESD با پوشش

جعبه ESD با پوشش
مدل: EP1911
مقاومت سطح: 10e6-10e9 اهم
نوع: Recyclable / قابل استفاده مجدد
چت کن

جزئیات محصول

جعبه ESD با پوشش


جعبه 1.ESD با اطلاعات فنی پوشش

 1. حفاظت ESD مقاومت سطح: 10e5-10e9 اهم.

 2. رنگ سیاه

 3. بسیاری از اندازه های موجود برای جعبه اس دی با پوشش.

 4. حداکثر بار وزن 30 کیلوگرم

 5. با پوشش ESD

 6. تزریق قالب، مواد: PP

 7. ECO-friendly، غیر سمی، بی بو، ضد خوردگی

 8. وزن سبک، راحت حرکت و آسان ساختن

 9. سطح صاف و تمیز

 10. قابل بازیافت / قابل استفاده مجدد است

 11. بسیاری از اندازه های موجود برای جعبه ESD با cover.Standard اندازه مانند:

اندازه بیرونی 410 * 305 * 155 میلی متر، ابعاد داخلی: 375 * 275 * 145 میلیمتر

ابعاد بیرونی: 615 * 425 * 250 میلی متر اندازه داخلی: 575 * 390 * 240 میلیمتر

اندازه بیرونی: 600 * 500 * 300mmInner اندازه: 560 * 465 * 290mm


2. نقش پوشش جعبه ضد استاتیک

 • جعبه ضد استاتیک ابزار معمولی در کارخانجات الکترونیک است اما استفاده از یک پوشش ضروری نیست. بنابراین، آیا شما نیاز به پوشش ضد استاتیک دارید؟ به طور کلی، پوشش پوشش باید پوشش داده شود و پوشش جعبه ESD می تواند محافظتی مناسب برای مدار مدار داخل را فراهم کند و همچنین ایمنی ESD را برای داخل کشور فراهم می کند. اگر پوشش حذف شود، هر میدان الکتریکی منجر به شارژ تعدادی از هادی های فردی در هیئت مدیره می شود. این اتهامات ناشی از منبع ESD است. منابع بالقوه میدان های الکتریکی محکم عبارتند از: مردم، لباس ها، ماشین های چرخش غیر متبحر، نمایش ها، مبلمان، هر هادی غیرمجاز، هر عایق، تداخل الکترومغناطیسی و غیره.

 • هیئت مدیره در صندوق باز صندوق سبب ایجاد مشکلاتی در تجهیزات داخلی می شود که توسط وسیله نقلیه زمینی حمل می شود. بنابراین، لازم است پوشش جعبه ضد استاتیک با پوشش ضد استاتیک در طول حمل و نقل را پوشش دهد. از.


جعبه 3.ESD با تصاویر پوشش داده شده


4. شرایط پرداخت و تحویل

پی پال، T / T، اتحاد وسترن یونیون

پرداخت و تحویل .jpg

جعبه 5.ESD با نرم افزار پوشش

 • جعبه ESD همچنین جعبه دایره ای ضد انفجاری پلاستیک نامیده می شود. به طور گسترده ای در خودرو، لوازم خانگی، ماشین آلات، صنایع سبک، الکترونیک و سایر صنایع استفاده شده است.

 • جعبه گردش خون ضد استات می تواند مقاومت در برابر اسید و قلیایی، روغن، آب، رطوبت، گرد و غبار و غیر سمی و بی مزه. این به طور کلی برای جابجایی اجزاء قطعات الکترونیکی صنعت و غیره استفاده می شود. بسیار راحت است که تمیز، راحت به نوبه خود، و به صورت منظم انباشته شود. آسان برای مدیریت با توجه به کیفیت عالی و طراحی شخصی و منطقی، جعبه گردش خون ضد استاتیک به حمل و نقل، توزیع، ذخیره سازی و گردش کار کارخانه اعمال می شود و جعبه گردش خون ضد استاتیک نیز می تواند با تجهیزات ایستگاه و انواع مختلف تدارکات ظروف. همکاری با یکدیگر و استفاده از آن در محل های مختلف تولید و انبارها.

 • جعبه ضد استاتیک می تواند بار ثابت است که توسط جسم انباشته شده را آزاد می کند و تجمع بار و اختلاف پتانسیل بالا را ایجاد نمی کند. جعبه گردش خون ضد استاتیک به طور کلی برای گردش مالی، حمل و نقل، ذخیره سازی، بسته بندی و غیره در فرایند تولید اجزای الکترونیکی استفاده می شود، نه تنها ضد پیری، ضد تاشو، ظرفیت تحمل بزرگ، آسان نیست به پاره، مقاوم در برابر آتش، درجه حرارت بالا مقاومت، و غیره، و گردش ضد استاتیک جعبه زیبا، سبک و قابل انعطاف است.

 • جعبه ESD از تخته توخالی PP ساخته شده است که ارزان و سازگار با محیط زیست است که می تواند هزینه تولید را کاهش دهد. الکتریسیته ساکن توسط افراد بیشتر توجه شده است و استفاده و زمینه و دامنه وسیع تر و گسترده تر است.


6. بسته بندی و حمل و نقل

بسته بندی: 10-30pcs / کارتن چوبی در پالت.

زمان سرب: 3-5 روز برای تعداد 1-1000 پیک.Hot Tags: جعبه esd با پوشش، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like