ESD دودکش

ESD دودکش
مدل: EP20-20L
ظرفیت: 20 لیتر
اندازه مربع: L325 * W225 * H450MM
چت کن

جزئیات محصول

ظرف با ظرف 20 لیتری ESD


1.ESD اطلاعات فنی گرد و غبار

 1. مدل: EP20-20L

 2. رنگ سیاه

 3. اندازه مربع: L325 * W225 * H450MM

 4. ظرفیت: 20 لیتر

 5. مقاومت در برابر حجم: 105-109Ω.CM

 6. مقاومت سطح: 105-109Ω.CM

 7. زمان انحلال الکترواستاتیک: 1000V / 100V کمتر از 1.0S

 8. ولتاژ اصطکاک: کمتر از 100V

 9. رنگ: سیاه و سفید با زرد چاپ آرم اس دی.

 10. ماده: ضد استاتیک دائمی.


2. ویژگی های مخزن ضد گرد و غبار با پوشش

 • برای دفع زباله و زباله های الکترونیکی در اتاق های تمیز یا مناطق حساس استفاده می شود.

 • در یک کارگاه با اصطکاک استاتیک، این الکتریسیته ساکن می تواند عملکرد محصولات الکترونیکی را آسیب برساند. الکتریسیته ساکن می تواند به طور موثر از طریق سطل زباله های ضد استاتیک آزاد شود، و زباله معمولی می تواند کارکرد تخلیه الکترواستاتیک نداشته باشد.

 • آن را آسان با کیسه های زباله ضد استاتیک ذخیره کنید، که می تواند به طور موثر جلوگیری از تمیز کردن سطل زباله و مناسب برای تمیز کردن در منطقه ضد استاتیک است.

 • دسته قابل حمل برای بارگیری و تخلیه آسان

 • ساخته شده از مواد ضد استاتیک با عملکرد دائمی ضد استاتیک

ESD BINS

3.ESD ضبط صفحه نمایش بن

بنای ضد استاتیک

3. تست زباله سوز ESD

سطل زباله های ضد استاتیک می تواند پارامترهای ضد استاتیک را آزمایش کند. هنگام تست کردن سطل زباله های ضد استاتیک می توانید از پارامترها استفاده کنید، شما باید از ابزار دقیق آزمایش دقیق مانند SIMCO FMX-004 یا Schneider SL-030 استفاده کنید، زیرا محصولات تقلبی با محصولات اصلی شناسایی می شوند. پارامترها بسیار متفاوت هستند. نکته دیگر این است که بسیاری از سطل زباله های سطحی موجود در بازار وجود دارد، اثر آنتی استاتیک بسیار ضعیف است و اگر آن را برای مدت طولانی شسته یا استفاده نکنید، آنتی استاتیک نخواهد بود. بنابراین، قبل از آزمایش محصول، اگر ما می خواهیم بدانیم پارامترهای دقیق اثر ضد استاتیک محصول، ما باید محصول آزمایش شده را تمیز و سپس آن را آزمایش کنید. سطل زباله های ضد انفجار تزریق مواد الکترواستاتیک می تواند توسط شرکت ما تولید شود که به وسیله تزریق مواد الکترواستاتیک کامل بدون پوشش پوشش داده می شود. حتی پس از تمیز کردن یا استفاده از زمان طولانی، پارامترهای اثرات ضد استاتیک نامناسب نخواهد بود.


قبل از آزمایش محصولات ضد استاتیک، بعد از تمیز کردن، آن ها از سطل زباله ضد استاتیک پوشش داده می شوند. واضح است که اثر بیرون خواهد آمد. بنابراین تشخیص محصولات ضد استاتیک یک پیوند بسیار مهم است.

ضد استاتیک زباله

5. شرایط پرداخت برای محصولات ESD

پی پال، T / T، اتحادیه ی غربی


6. بسته بندی و حمل و نقل

بسته بندی: 50 پیکسل / کارتن، 10 کارتن در هر پالت.

زمان سرب: 3-5 روز برای qty 1-500pcs.10-15 روز برای qty بیش از 500pcs.Hot Tags: esd dust bin، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like