مینی یون هوا دمنده

مینی یون هوا دمنده
مدل: ST101BN
مارک: دکتر Schneider PC
گارانتی: بیش از یک سال
چت کن

جزئیات محصول

دسکتاپ DC مینی یون هوا دمنده


پارامترهای فنی فن های یون DC 1.Mini

مدل: ST101BN

ولتاژ 110V / 60Hz یا 220V / 50Hz

مصرف فعلی 0.08A یا0.04A

دمای کار 0 ℃ -50 ℃

سرعت هوا 45-70CFM

اندازه 100mm (L) × 55mm (W) × 137 (H) mm (بدون دسته)

پوشش دهی 10cm × 15cm × 30cm

وزن 2.0 کیلوگرم

ولتاژ افست 0V ~ ± 10V


2.Features

دسکتاپ ST101BN میکرو با فرکانس بالا DC یون کنترل سیستم بین المللی پیشرفته سیستم کنترل حلقه بسته است. مدار به طور خودکار می تواند مقدار یون های مثبت و منفی را با توجه به ولتاژ سنجش (پوشش مش آهن) نصب شده در خروجی فن، با افزایش مثبت در هوا کنترل کند. مقدار یون های منفی برای خنثی کردن برق ایستا بر روی سطح جسم مورد استفاده قرار می گیرد، در نتیجه هدف از پیشگیری و از بین بردن برق استاتیک است. علاوه بر مجموعه ای استاتیک از محصولات، طراحی بدن انسان باعث راحتی کار و آسان نگه داشتن آن می شود. این می تواند در صنعت پردازش محصولات دقیق الکترونیکی، مونتاژ الکترونیکی، خطوط تولید مونتاژ تولید دارو، چاپ، بسته بندی و قالب بندی محصولات کوچک مورد استفاده قرار گیرد.

معایب: امواج الکترومغناطیسی بیرونی و پالسهای آن بسیار آسان است. هزینه های تعمیر و نگهداری بالاتر از AC است.


3.Application برای دمنده هوا مینی یونی

محدوده کاربرد: به سرعت برق ایستا، جمع و جور، نفیس، آسان برای کار، تنظیم سرعت باد پیوسته، شاخص تعادل یون، عملکرد هوا گرم، قلموی تمیز کردن سوزن یون را حذف کنید. تولید تجهیزات پزشکی، خط مونتاژ؛ قالب گیری تزریقی؛ پردازش قطعات کوچک و غیره


4. عکس مایع هوا یخچال فریزر

هوا دمنده مینی یونیزر

شرایط پرداخت 5.Payment

esd محصولات payment.jpg

6.Q & A

1) نحوه انتخاب یون فن در اتاق تمیز؟

فن یون یون هنگامی که از آن استفاده می شود مقدار کمی ازن را تولید می کند. اگر در یک محیط بسته استفاده شود، مقدار زیادی تولید می کند، که به طور جدی کار کارگران را تحت تاثیر قرار می دهد. چگونه آن را حل کنیم؟ در حقیقت، این نیز بسیار ساده است، یعنی استفاده از فن یون DC، فن یون یونی DC در هنگام استفاده ازن تولید نمی کند، برای استفاده در محیط بسته بسیار مناسب است.

طرفداران یون DC برای استفاده در زمینه های ضد استاتیک EPA در کارگاه های گرد و غبار مناسب تر هستند. اطمینان حاصل کنید که در استفاده در آینده به آن توجه کنید!

2) آیا فن یون برق الکتریکی را از بین می برد و به بدن انسان آسیب می رساند؟

اگر دمنده یون تنها نوعی بار الکتریکی را از بین می برد و بدن انسان از زمین عایق است، این وضعیت نیاز به پوشیدن یک کت ضد استاتیک دارد. در غیر این صورت، مقدار بار در بدن انسان بیش از حد بزرگ است. هنگامی که با یک شیء غیرقانونی یا مخالف باقیمانده تماس بگیرید، مقدار زیادی ظاهر می شود. در حال حاضر بدن انسان در معرض شوک الکتریکی قرار می گیرد و شرایط جدی می تواند باعث نارسایی قلبی شود.


7. بسته بندی و حمل و نقل

1set / carton، اندازه کارتن: 15cm (L) × 10cm (W) × 15cm (H). وزن کلی: 2kgs.

زمان تحویل: 1-2 روز، همیشه سهام برای فروش.


Hot Tags: مینی هوای هوای یونی، چین، تامین کنندگان، عمده فروشی، ارزان، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like