دیدار با ما در نمایشگاه الکترونیک هنگ کنگ (نسخه بهار) در Apirl، 2019

- Jan 14, 2019-

دیدار ما در نمایشگاه الکترونیک هنگ کنگ (نسخه بهار) در Apirl، 2019!

EXHIBITION INVITATION

شرکت ما در نمایشگاه الکترونیک هنگ کنگ (Spring Edition) از 13 تا 16 آوریل 2019، شماره غرفه: 5C-D19، از مشتریان سراسر جهان برای شرکت در مذاکره دعوت می کند!

ESD PRODUCTS FAIR

نمایشگاه الکترونیک هنگ کنگ (Spring Edition)، میزبانی شده توسط شورای توسعه تجارت هنگ کنگ، بزرگترین نمایشگاه الکترونیک بهار در آسیا است. نمایشگاه بهار الکترونیک به طور همزمان با نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات برگزار نخواهد شد. HKTDC نمایشگاه الکترونیک بهار Hong Kong بهار اولین نمایشگاه صنعت نمایشگاه الکترونیکی است و یک پلت فرم عالی برای غرفه داران برای اتصال به کسب و کار جهانی است. طیف گسترده ای از محصولات الکترونیکی، از جمله: الکترونیک پوشیدنی، چاپ 3D، خانه متصل، فن آوری بدون سرنشین، محصولات صوتی و تصویری، الکترونیک برند، حفاظت از محیط زیست، i-World، بسته بندی و طراحی، سیستم های ناوبری، اختراعات نوآورانه، تجهیزات مخابراتی و آزمایش و خدمات صدور گواهینامه در دسترس هستند این یک پلت فرم خوب برای محصولات توصیه شده است و شما می توانید از فرصت استفاده کنید تا ویژگی های جدید ویندوز 10 را با صنعت مانند Cortana، Face On Log، Continuum و Wireless Display به اشتراک بگذارید. ابری و راه حل های تلفن همراه آینده روند تکنولوژی خواهد بود. هر کس می تواند ببیند که نمایشگاه های الکترونیکی در اینجا تمام دستگاه های تلفن همراه است، حرکت توسعه بسیار قوی است و توابع بیشتر متنوع هستند. اکنون که چرخه محصول کوتاهتر و کوتاهتر می شود، هر دو تا سه ماه به منظور جلب توجه خریداران جذب می شود. شرکت در این نمایشگاه می تواند به طور مستقیم درک توسعه چین هنگ کنگ و حتی محصولات جهان و نیازهای خاص بازار، کمک به بهبود محتوای فنی محصولات، تنظیم و بهبود ساختار محصولات، پایه گذاری برای تولید از محصولات با کیفیت بالا و همچنین بهبود صادرات و تضمین صادرات در جهت عادی است.


صنایع الکترونیک صنعت هنگ کنگ در مقیاس بزرگ صادراتی در هنگکنگ است. صادرات صنعت به طور عمده محصولات با تکنولوژی بالا، به ویژه تجهیزات مخابراتی، نیمه هادی ها و محصولات مرتبط با کامپیوتر است. سرزمین اصلی چین منبع اصلی و مقصد تجارت الکترونیکی محصولات هنگ کنگ است. سهم تقریبی سه چهارم صادرات محصولات الکترونیکی هنگ کنگ را تشکیل می دهد و اکثر آنها برای پردازش و تولید مجدد به چین سرایت می کنند. محصولات تکمیل شده حدود یک چهارم از صادرات محصولات الکترونیکی هنگ کنگ را تشکیل می دهند که اکثر آنها الکترونیک خانوارهای خانگی است، از جمله انواع تجهیزات صوتی و تصویری، محصولات کامپیوتری و تجهیزات مخابراتی. اکثر تولیدکنندگان هنگ کنگ تجهیزات خود را برای کاهش هزینه ها به چین متصل کرده اند. در مورد دفتر هنگ کنگ، آنها عمدتا مسئول تحقیق و توسعه، طراحی محصول و توسعه، مدیریت، پشتیبانی لجستیک و بازاریابی هستند. اگر چه کار دفتر هنگ کنگ مربوط به فعالیت های تولیدی در سرزمین اصلی است، بیشتر آمارها به عنوان سازمان های غیر سازمانی طبقه بندی می شوند. با توجه به ادامه تقاضا برای پردازش و تولید در سرزمین اصلی، هنگ کنگ صادرات قطعات الکترونیکی به سرزمین اصلی باقی می ماند پایدار است. در عین حال، صادرات محصولات الکترونیکی هنگ کنگ به ایالات متحده به خوبی انجام شده است و صادرات به اتحادیه اروپا همچنان ادامه دارد.


1. منطقه نمایشگاه الکترونیک: منطقه نمایشگاه الکترونیک بهار: چاپ سه بعدی؛ محصولات صوتی و تصویری؛ محصولات الکترونیکی کودک؛ عناصر اصلی؛ محصولات تصویربرداری دیجیتال؛ حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی؛ لوازم جانبی الکترونیکی؛ اجزای الکترونیکی و تکنولوژی؛ محصولات بازی الکترونیکی؛ خدمات تولید الکترونیکی؛ پسندیدن؛ محصولات بهداشتی الکترونیکی؛ لوازم خانگی؛ I-world؛ الکترونیک خودرو و سیستم های ناوبری اتوماسیون اداری و تجهیزات؛ طراحی بسته بندی ماشین؛ الکترونیک شخصی؛ محصولات امنیتی؛ محصولات مخابراتی؛ تست و خدمات صدور گواهینامه؛ خدمات شغلی؛ الکترونیک پوشیدنی؛ بی سیم و ارتباطات

2. منطقه اطلاعات بین المللی (ICT): منطقه برنامه؛ ابر و برنامه تلفن همراه؛ لوازم جانبی کامپیوتر؛ بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک؛ تدارکات الکترونیکی و تکنولوژی خرده فروشی؛ راه حل های سازمانی و خدمات برون سپاری فناوری اطلاعات؛ تلفن های هوشمند و قرص؛ ، شبکه و مرکز داده؛ خدمات شغلی؛ فن آوری بی سیم


3. سایر موارد: World Organic، انجمن OTC برای داروهای غیر تجویزی، انجمن ها، سازمان ها، رسانه های تجاری، ارائه دهندگان خدمات و فناوری اطلاعات.